'Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme' Dalya Yaptı!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
1610548320401.png

Show TV ekranlarında ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı programı "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" 100 bölümü aşarak dalya yaptı!

Gündüz kuşağında özellikle son dönemde dikkat çeken programın, sunuculuğunu Habertürk'ün başarılı ekran yüzü Didem Arslan üstleniyor. Müge Anlı'nın da eski program ekibi olan kadrosuyla yoluna devam eden program 100 bölümü aşarak saatinin en çok izlenenleri arasına girmeyi başardı.

"Sesimi duyan yok mu?" diyenlerin sesi olmayı amaçlayan program hafta içi her gün canlı yayınla 15.30'da Show TV'de yayınlanıyor.​

• Beğendim
Reactions: Angelica and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
sezonun başından beri asuman karuse gunun yemeği,,zahide yetış,hepsi gitti Didem Arslan gitmedi bravo tebrıkler..Buyuk başarı bence..o saate en çok esra erol zuhal topa izleniyor ama olsun

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
Didem Arslan HT'de fena değildi ama Show'daki bu programında birkaç tane videosuna denk gelmiştim nedense bana samimi gelmedi, fazlasıyla tutuk... Sanki programa hakim değilmiş, programdaki konu ve olaylardan haberi yokmuş gibi. Aynı tarzdaki Müge'nin izlenmesindeki sebep programdaki olay ve konulara hakim olması kurgu bile olsa. O yüzden Didem Arslan biraz daha otoriter bir sunucu olsa ve programa hakim olsa izleyicisi artar zaten kemik bir izleyici edinmiş...

Tutuk mu :D Didem çok fena biri hiç bir tutukluk yok gayette hakim olarak programı sunuyor valla

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Tutuk mu :D Didem çok fena biri hiç bir tutukluk yok gayette hakim olarak programı sunuyor valla
İlk programlarda ben de tutuk buluyordum ama son bir hafta baktım baya açılmış demek ki zamanla Didem daha da oturacak.

İzlenmesi nasıl acaba? Bazen diyorum öğlene mi alsa kanal

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
İlk programlarda ben de tutuk buluyordum ama son bir hafta baktım baya açılmış demek ki zamanla Didem daha da oturacak.

İzlenmesi nasıl acaba? Bazen diyorum öğlene mi alsa kanal

Valla ilk programdan beri izlerim bana hiç tutuk gelmedi Habertürkte nasıl program yapıyorduysa burdada aynısını yapıyor bence valla hiç bakamadım ben reytinglerine bende merak ediyorum ne kadar izleniyo diye

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
didem serapı geçtiyse süper o zaman..Show haberde izledim Didem sahte geline itiraf etti damatlandır dolandırdı büyüğk başarı

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Zuhal'de hep aynı olaylar izleyici sıkıldı artık, her hafta aynı tartışmalar aynı sözler.. Bu sezon düşüşte zaten ben sezon ortasına doğru daha da düşeceğini tahmin ediyorum. :D
hep eskıden yemek programı olrak zuhal esrayı geçerdi..esrayıda geçemez oldu..geçen sezonlarda evliliktede geçerdi..fox vazgeçmez zuhalden..sabah muge çook izleniliyor..zuhalde evet biraz düşme var

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
hep eskıden yemek programı olrak zuhal esrayı geçerdi..esrayıda geçemez oldu..geçen sezonlarda evliliktede geçerdi..fox vazgeçmez zuhalden..sabah muge çook izleniliyor..zuhalde evet biraz düşme var
Ben Zuhal'i severim ama ya yeni bir formatla ya da komedi dizisiyle dönse daha güzel olur.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
  • Harika
Reactions: mrt-06 and Doğan

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Tebrikler, ilk başladığına bu kadarını hiç beklemiyordum.
Didem Arslan HT'de fena değildi ama Show'daki bu programında birkaç tane videosuna denk gelmiştim nedense bana samimi gelmedi, fazlasıyla tutuk... Sanki programa hakim değilmiş, programdaki konu ve olaylardan haberi yokmuş gibi. Aynı tarzdaki Müge'nin izlenmesindeki sebep programdaki olay ve konulara hakim olması kurgu bile olsa. O yüzden Didem Arslan biraz daha otoriter bir sunucu olsa ve programa hakim olsa izleyicisi artar zaten kemik bir izleyici edinmiş...
Ben tutukluk göremedim ama aşırı ciddi ve donuktu.