Dexter Final Yapıyor, Kesinleşti!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Dexter ile ilgili olarak hayranlarını üzecek bir açıklama geldi.

CBS'nin önde gelen isimlerinden olan Les Moonves, Dexter'in 8. sezonuyla final yapacağını doğruladı. Aslında bu durum beklendik bir durumdu. Dizinin 6. sezonu devam ederken iki yıllık bir yenileme yapılmış ve bu iki sezon sonunda dizinin bitirileceği söylenmişti. Fakat dizinin yüksek reyting oranları alması ve yayınlandığı kanal olan Showtime için rekor sayılabilecek sonuçlar alması dizinin devamı için umut ışığı olarak gözüküyordu. Buna karşın gelen bu açıklama tüm umutları söndürdü.

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz günlerde; ilk 7 sezonuyla sonbaharda ekranlara gelen dizinin bu sezon yazın ekrana geleceğini duyurmuştuk. Buna göre 30 Haziran'da 8. ve final sezonuyla yayınlanmaya başlayacak olan Dexter 15 Eylül 2013'te ekranlardaki macerasına son noktayı koyacak.

hASHh7Asb7cDGtFDf3UoumK1.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Off yaaa:bağır: Yazın yayınlana sebebi reytingini yuksek olarak bitirmek mi acaba? True Blood ile aynı gun yayınlandiği için yine az reyting alabilir:( Pazartesi günü benim günüm gel artık yaz ayı :X

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Bir yandan bitmesine üzülüyorum ama, bir yandan da Dexter reyizi yeni dizilerde göreceğimiz için seviniyorum :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Off yaaa:bağır: Yazın yayınlana sebebi reytingini yuksek olarak bitirmek mi acaba? True Blood ile aynı gun yayınlandiği için yine az reyting alabilir:( Pazartesi günü benim günüm gel artık yaz ayı :X

Sanmıyorum Showtime paralı kanal reyting ile pek işi olmaz. Yeni iddialı dizileri başlıyor ona yer açmak için yaza aldılar herhalde. Zaten bir sezonu kaldı diye düşünüp. :)

Bu yaz hem Dexter hem Breaking Bad final yapacak. İyi ama sonu hüzünlü bir yaz olacak. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sanmıyorum Showtime paralı kanal reyting ile pek işi olmaz. Yeni iddialı dizileri başlıyor ona yer açmak için yaza aldılar herhalde. Zaten bir sezonu kaldı diye düşünüp. :)

Bu yaz hem Dexter hem Breaking Bad final yapacak. İyi ama sonu hüzünlü bir yaz olacak. :(
Showtime kablolular arasında HBO AMC'ye karşi en az reyting alan bi kanal ve Dexter artık kanalın wfsaneleri arasında oldugu için en fazla reytingi alma peşine düşmüşlerdir.Aynen öyle olacak.Bu yaz acayip hüzünlü ve güzel olacak :T