Klasik Dexter - Dizi Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,918
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Showtime ekranlarında 8 sezon boyunca büyük ilgi gören ve adını unutulmaz diziler arasına yazdıran Dexter, geçtiğimi sezon yayınlanan final sezonuyla ekranlara veda etti.

Diziyi izleyenler dizinin tüm sezonlarına dair yorumları bu başlık altından yapabilirler...

Önemli Not: Konuda spoiler verileceği zaman mutlaka spoiler butonu kullanılmalıdır ve spoiler'ın hangi bölüme dair olduğu belirtilmelidir...

Bu arada dizinin 8. sezonunda forumda yapılan güncel yorumları şu konudan okuyabilirsiniz: https://fav10.net/forum/threads/dexter-8-sezon-final-sezonu-yorumları.193992/

Not: Konu 4 Ağustos'ta açıldı fakat eski mesajlar taşınabilsin diye tarihi geri alındı...

Son düzenleme:
Dexter

3x1

Kısa bir aradan sonra yeni sezona başladım nihayet. Bölüm çok iyi değildi ama iyiydi.

Dexter yeri geldiğinde şanslı yeri geldiğinde de gerçekten şanssız olabiliyor. Bu bölüm aslında bir nevi istemeden öldürdüğü adamın savcının kardeşi çıkması büyük şanssızlık.

Puanım: 8/10

Dexter

3x2

Bu bölüm durgundu ama sonu süperdi.

Dexter dizi başladığında ne zaman birini öldürmeye kalksa genelinde aksilikler buluyor adamı.
Ama bu bölüm başına gelen aksilik hepsinden büyüktü. Miguel Prado'nun Dexter'ı yakalaması kötü oldu. Bölümün sonunda Prado'nun gömleğindeki kanı gösterdiler. Herhalde bundan dolayı bir şeyler çıkacak.

Puanım: 8.5/10

Dexter

3x3

Biraz durgun bir bölümdü ama güzeldi.

Bu Prado'yu hiç sevmiyorum ya her ne kadar iyi biri gibi görünse de.
Tez zamanda gider inşallah.

Puanım:8/10

3x4

Bu bölüm biraz zayıf gibiydi bazı kısımları izlerken sıkıldım.

Dexter akıllıca bir strateji izleyerek Miguel ile olan sırrın Ramos'a açıklanmasına engel oldu. Prado'ları pek sevmedim. Ama bu iş öyle gözüküyor ki sezon boyunca devam edecek. Dexter için katlanacağız artık.

Puanım: 7.5/10

Diziden kesitler hazırlamaya başladım

Meşhur "Tonight's the night" diye başlayan söz. Dexter'ın ilk sözleri.