'Dexter' 10 Bölümlük Sezonuyla Geri Dönüyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1602707347382.png

2006'da yayın yolculuğuna başlayan ve 2013 yılında ekranlara veda eden 'Dexter' geri dönüyor!

Hazırlıkları başlayan dizinin yeni sezonunun 10 bölüm olacağı açıklandı. Showtime kanalında yayınlanacak dizinin yeni bölümlerinin senaryosunu 8 sezonunu yazan Clyde Phillips kaleme alacak. Dizinin başrolünde yine Michael C. Hall yer alacak.

'Dexter' 10 bölümlük 9. sezonuyla 2021 sonbaharında yayında!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin final bölümünü izledikten sonra (son sahnesi bazında yorumlarsak) yeni sezonunun geleceğini anlamıştım zaten. Yıllar sonra izlemek büyük zevk olacak, seneye 8 sezonu da ikinci kez izleme zevkini yaşamak isterim. Ardından yeni sezon da harika gelecektir, çok güzel bir haber. :bhr: :Z

• Harika
Reactions: Angelica

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dexter’ı aşırı özlesem de nasıl olacak bilemiyorum, Prison Break gibi kötü bir dönüş olmasından korkuyorum. İnşallah efsaneliğini korur ve keyifle izleriz. :Z

@yatutarsa o zaman dek foruma dönmüş ol lütfen. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
alabileceğim en güzel haberlerden biriydi:oley:
Dexter’ı aşırı özlesem de nasıl olacak bilemiyorum, Prison Break gibi kötü bir dönüş olmasından korkuyorum. İnşallah efsaneliğini korur ve keyifle izleriz. :Z

Teaser geldi. :X

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Dizinin final bölümünü izledikten sonra (son sahnesi bazında yorumlarsak) yeni sezonunun geleceğini anlamıştım zaten. Yıllar sonra izlemek büyük zevk olacak, seneye 8 sezonu da ikinci kez izleme zevkini yaşamak isterim. Ardından yeni sezon da harika gelecektir, çok güzel bir haber. :bhr: :Z

alabileceğim en güzel haberlerden biriydi:oley:

• Harika
  • Beğendim
Reactions: bazinga and Yiğitt