Destan'da Ebru Şahin'in Partneri Kim Olacak? Dizi İçin Hangi İsimler İle Görüşülüyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images (16).jpeg

Destan dizisinde Ebru Şahin'in partneri kim olacak?

Yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh'in oturacağı ve başrolünde Ebru Şahin'in yer alacağı dizinin Bartuga (erkek başrol) karakteri için Kerem Arslanoğlu ve Edip Tepeli arasında karar verileceği ancak Arslanoğlu'nun daha ön planda olduğu ortaya çıktı.

Babası öldürülen Akkız’ın (Şahin) çocuklukukluk sahneleriyle başlayacak olan dizi için Filiz Ahmet, Selim Bayraktar ve Kaan Çakır ile imza aşamasına gelindiği öğrenildi.

Destan, yakında ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
İki isimde birbirinden kötü, daha parlak bir partner bulamamışlar mı? :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Filiz Ahmet ve Selim Bayraktar iki değerli oyuncunun bu iğrenç zihniyetli kadınların dizisinde harcanması kötü olur lütfen o imzalar atılmasın. :(

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Kerem Arslanoğlu sürpriz bir isim olmuş. Başarılı bir oyunculuk çıkartabilir. Ebru ile uyumlu da olurlar.:D

Filiz Ahmet ve Selim Bayraktar iki değerli oyuncunun bu iğrenç zihniyetli kadınların dizisinde harcanması kötü olur lütfen o imzalar atılmasın. :(

Bu kadın neden iğrenç.:eek: Bu hikayeyi bilmiyorum bak.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Sen senaristten bahsediyorsun. Bende Ebru bir şey yaptı sandım. O konuda haklısın.👍

Irmakcım senaristler bu dizide öyle sahneler yazamazlar canım dönem dizisi sefirin kızına yada sak a benzemez ayrıca Mehmet Bozdağ öyle sahnelere izin vermez bakma sen senaristlere kızanlara :D

• Güldürdün
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Irmakcım senaristler bu dizide öyle sahneler yazamazlar canım dönem dizisi sefirin kızına yada sak a benzemez ayrıca Mehmet Bozdağ öyle sahnelere izin vermez bakma sen senaristlere kızanlara :D

Sansasyonel sahne seviyorlar. Yapmazlar diyemiyorum bu sebeple. Zaten izlemem ben bu diziyi. Çok dizi oldu.:D

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Sansasyonel sahne seviyorlar. Yapmazlar diyemiyorum bu sebeple. Zaten izlemem ben bu diziyi. Çok dizi oldu.:D

Dönem dizine sansasyonel sahne yazamazlar sevselerde yazamazlar mehmet bozdağ buna izin vermez bunu anlamanız gerek ama ısrarla anlamıyosunuz neyse zaten izlemicekmişsin boşver sen yapmıcaklarınıda hepiniz göreceksiniz zaten :D bu arada yorumumda komik olan neydide güldün?
------

Burak Tozkoparan'ın olmaması çok iyi olmuş, ayrıca Edip Tepeli de fazla Ebru'ya, bu yeter.

Ebruya yeter derken ? :D

• Güldürdün
Reactions: cehennet

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Dönem dizine sansasyonel sahne yazamazlar sevselerde yazamazlar mehmet bozdağ buna izin vermez bunu anlamanız gerek ama ısrarla anlamıyosunuz neyse zaten izlemicekmişsin boşver sen yapmıcaklarınıda hepiniz göreceksiniz zaten :D
------

Ebru'nun seviyesinde, diğerleri ona fazla gelirdi.

• Sinir Bozucu

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Dönem dizine sansasyonel sahne yazamazlar sevselerde yazamazlar mehmet bozdağ buna izin vermez bunu anlamanız gerek ama ısrarla anlamıyosunuz neyse zaten izlemicekmişsin boşver sen yapmıcaklarınıda hepiniz göreceksiniz zaten :D bu arada yorumumda komik olan neydide güldün?
------

Kuruluş Osman dizisinde Atatürk'ün sözünü çarpıtıp kullandılar diye hatırlıyorum. (Daha fazla açmak istemiyorum. Siyasiye kaçabilir mesaj) Reyting olduktan sonra her yapımcı sansasyonel sahne yaratır. O adamı savunmana güldüm diyelim.:D