Derbide Gülen Kartal Oldu: 2-1

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Derbide Gülen Kartal Oldu: 2-1

bjkgsmac950_YXSO1-150x150.jpg

Beşiktaş, Süper Lig'in 15. haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan derbide, Galatasaray'ı 2-1 mağlup ederek 3 puana ulaştı.

Karşılaşmanın ilk yarısında etkili bir mücadele ortaya Beşiktaş, oyunu rakip alana yıkarak gol aradı. Ancak 3'ü çok tehlikeli pozisyonda olmak üzere 5 kurtarış yapan Muslera'yı geçemedi.

Galatasaray 54. dakikada Sneijder'ın golüyle öne geçti. Sadece iki dakika sonra Mario Gomez'in sol çaprazdan attığı golle eşitliği sağladı. Ardından sahneye Gökhan Töre çıktı. 72. dakikada Quaresma'nın yerine oyuna giren Gökhan Töre, 74. dakikadaki golüyle takımını öne geçirdi. Kalan dakikalarda ise başka gol olmadı.

Beşiktaş bu galibiyetle puanını 35'e yükselterek haftayı liderlik koltuğunda tamamladı. Galatasaray ise 26 puanda kalarak haftayı 4. sırada noktaladı.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
TOLGA yok oh be Günayım sonunda 11de :Z :Z
Ah Şenol hoca, Günay'a bugüne kadar birkaç maç şans tanımadı. Maç eksiği ve tecrübesizliği olabilir ama yine de Günay'a güveniyoruz. Hem hiçbir kaleci Tolga kadar kötü olamaz. Umarım futbol şansı yanmızda olur.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ah Şenol hoca, Günay'a bugüne kadar birkaç maç şans tanımadı. Maç eksiği ve tecrübesizliği olabilir ama yine de Günay'a güveniyoruz. Hem hiçbir kaleci Tolga kadar kötü olamaz. Umarım futbol şansı yanmızda olur.
Fener maçında baya iyiydi gol Sowun baya şanssızlıktı. İnş kazanırız. Quaresma patlamalı artık.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fener maçında baya iyiydi gol Sowun baya şanssızlıktı. İnş kazanırız. Quaresma patlamalı artık.
Quaresma nazar değmesin son maçlarda çok iyi oynuyor. Oğuzhan zaten iyiydi, Sosa da toparladı. Şu an ilerdeki formsuz iki oyuncumuz var; Gökhan Töre ve Olcay.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Şenol Hoca Olcay yerine Kerimi oynatsın :D
EFE'ciğim ilerde kim onarsa oynasın çok fark etmiyor. Bizim gol sorunumuz yok ki. Mario Gomez, Cenk Tosun, Quaresma, Gökhan Töre, Sosa, Oğuzhan, Olcay ve Kerim bu futbolculardan biri atmasa öteki atıyor. Bizdeki sorun geri dörtlü.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE'ciğim ilerde kim onarsa oynasın çok fark etmiyor. Bizim gol sorunumuz yok ki. Mario Gomez, Cenk Tosun, Quaresma, Gökhan Töre, Sosa, Oğuzhan, Olcay ve Kerim bu futbolculardan biri atmasa öteki atıyor. Bizdeki sorun geri dörtlü.
Orayada adam alıncak zaten Tosic oynamamalı korkuyorum :(

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Orayada adam alıncak zaten Tosic oynamamalı korkuyorum :(
Roldolfo'yu çıkardım oradan. Yeni sezona kadar oraya 4 net transfer yapılmalı. Devre arasında acil kaleci ve sol stoper alınmalı. Sezon sonunda da Beck ve İsmail yedekte oturtulup yerlerine Avrupa maçları da düşünülerek daha iyi bekler alınmalı. Büyük takımların bekleri sadece defans yaparak olunmaz. Oyunun sıkıştığı anlarda Gökhan Gönül ve Caner gibi ileriye bindirme yapmalı.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Roldolfo'yu çıkardım oradan. Yeni sezona kadar oraya 4 net transfer yapılmalı. Devre arasında acil kaleci ve sol stoper alınmalı. Sezon sonunda da Beck ve İsmail yedekte oturtulup yerlerine Avrupa maçları da düşünülerek daha iyi bekler alınmalı. Büyük takımların bekleri sadece defans yaparak olunmaz. Oyunun sıkıştığı anlarda Gökhan Gönül ve Caner gibi bindirme yapmalı.
Nkoluou ve kalye Ospina ilaç gibi gelir :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Galatasaray son yıllarda çok üstün Beşiktaş'a karşı. Beşiktaş bu sezon kendine denk rakiplerle oynadığında oldukça zorlandı ve kaybettiği maçlar oldu. Galatasaray'ı bu maç için daha şanslı görüyorum, beraberlik çok iyi olur bizim açımızdan.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Nkoluou ve kalye Ospina ilaç gibi gelir :D
Bu iki transferi yapabilsek Allah derim ve Şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz. Çünkü Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa maçları var, en az 4 maç daha yaparlar gibi geliyor bana. Bu da şu demek; Avrupa maçları Perşembe günü oynanıyor, bunlar kolay maçlarda olmayacağı için 3 gün sonra ligde oynanacak olan maçlara yorgun çıkacaklar. Sonuç olarak puan kaybedeceklerini düşünüyorum. Öyle 2-3 kulvarı götürecek oyuncuları da yok.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bu iki transferi yapabilsek Allah derim ve Şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz. Çünkü Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa maçları var, en az 4 maç daha yaparlar gibi geliyor bana. Bu da şu demek; Avrupa maçları Perşembe günü oynanıyor, bunlar kolay maçlarda olmayacağı için 3 gün sonra ligde oynanacak olan maçlara yorgun çıkacaklar. Sonuç olarak puan kaybedeceklerini düşünüyorum. Öyle 2-3 kulvarı götürecek oyuncularının da olduğunu düşünmüyorum.
Bende öyle düşünüyorum avrupada elenmemiz ligde işe yarayabilir. Bu transferlerde olursa yaşarız cidden birde sol bek genç Fener bence çeyrek göreebilir en az :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bende öyle düşünüyorum avrupada elenmemiz ligde işe yarayabilir. Bu transferlerde olursa yaşarız cidden birde sol bek genç Fener bence çeyrek göreebilir en az :D
Ben Soprting maçında önce elenmemiz hayırlı olur diye bu yüzden demiştim. Çünkü UEFA'da bu sene finali görmek çok zor. Önceki yıllara oranla çok ciddi rakipler var. Mesela Bayer Leverkusen, Napoli, Sevilla, Liverpool, Borussia Dortmund ve Manchester United gibi. (Borussia Dortmund ve Manchester United geçtiğimiz yıla göre çok daha güçlü)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ben Soprting maçında önce elenmemiz hayırlı olur diye bu yüzden demiştim. Çünkü UEFA'da bu sene finali görmek çok zor. Önceki yıllara oranla çok ciddi rakipler var. Mesela Bayer Leverkusen, Napoli, Sevilla, Liverpool, Borussia Dortmund ve Manchester United gibi. (Borussia Dortmund ve Manchester United geçtiğimiz yıla göre çok daha güçlü)
Aynen abi geçen sene yine Tolga ufff bıktım hatırlamaktan.sssssssss

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aynen abi geçen sene yine Tolga ufff bıktım hatırlamaktan.sssssssss
Tabii deplasmanda Portekiz liderine karşı (Lig de hiç yenilmediler) 70 dakika tek kale oynayıp Tolga'nın yaptığı hatalarla yenilmek acayip koydu. :(

İçimden diyordum ki bu maç 3-0 falan biter.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Brugge maçı :( İnş kazanırız oyuncularımız etkili olursa kazanırız bence.
Telaşa kapılmayıp güzel futbolumuzu sergileriz umarım. Bir de UEFA maçının yorgunluğu inşallah son 20 dakikaya yansımaz. Galatasaray Salı günü oynadı maçını, biz ise Perşembe. Yani bizden 2 gün fazla dinlendiler. Tabii bunlar mazeret değil çıkıp futbolumuzu oynamalıyız. Umarım futbol topunun şansı yanımızda olur.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Telaşa kapılmayıp güzel futbolumuzu sergileriz umarım. Bir de UEFA maçının yorgunluğu inşallah son 20 dakikaya yansımaz. Galatasaray Salı günü oynadı maçını, biz ise Perşembe. Yani bizden 2 gün fazla dinlendiler. Tabii bunlar mazeret değil çıkıp futbolumuzu oynamalıyız. Umarım futbol topunun şansı yanımızda olur.
Olcay pozisyonları katletmesinde. Oğuzhandan çok şey bekliyorum ben maçın klit isimleri Oğuzhan ve Selçuk olacak.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İlk 11'ler belli oldu. Yine Olcay oynuyor nefret ettim ya.

Elinde hocanın Gökhan Töre ve Kerim Frei gibi adam var gidip şu futbolcu fukarası, 5 metre yanındaki adama pas atamayan Olcay'ı oynatıyor.