denizz19 ÖZEL!!! Yeni Diziler İçin Hangi Günler Düşünülüyor?

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bilindiği üzere sektörde pek çok dizi için kanallar ve yapımcılar çalışmalara başlamış durumda. Peki hangi kanal hangi diziyi hangi gün yayınlayacak? İşte bu sorular üzerine bir yazı hazırladım aldığım duyumlar üzerine.

Pazartesi günleri Kanal D 'Zalim İstanbul', ATV 'Canevim', Show TV 'Çukur', FOX 'Yasak Elma' ve TRT 1 ise yarışa 'Vuslat' ile çıkacak. Star TV ise şu an için "Çocuk" dizisini bu güne koymayı düşünüyor. FOX ise Yasak Elma finale giderse "Ateşe Koşanlar" dizisini bu gün için düşünüyor.

Salı gününe baktığımızda FOX 'Kadın', ATV 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', Star TV 'Kardeş Çocukları' ile ekrana çıkarken dizisini bu günde denemeyi düşünüyor. Ayrıca Kanal D ise 'Yan Kalbim Yan' dizisini Salı için düşünüyor.

Çarşamba günleri işler zorlaşıyor biraz daha. Sen Anlat Karadeniz, Kuzgun, Afili Aşk ve Güldür Güldür Show rekabetine Benim Adım Melek ve Kurşun dizileri de dahil olacak. SAK'ın durumuna göre Diriliş Osman bu günde yayınlanacak.

Perşembe gününde Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor ve Şampiyon dizilerini görüyoruz. Benim Tatlı Yalanım ise yeni sezon bileti henüz alabilmiş değil ancak yeni sezonda Pazar günü denenebilir.

Cuma yarışında Hercai, Arka Sokaklar, Her Yerde Sen, Payitaht Abdülhamid dizilerini görürken Star TV 'Sefirin Kızı', Show TV ise 'Ramo' dizisini düşünüyor.

Cumartesi gününe baktığımız zaman ATV'de Kimse Bilmez yeni gününe geçecek, Bir Aile Hikayesi FOX'ta devam edecek, Kalk Gidelim devam edecek ve Show TV ise Kuzey Yıldızı dizisini son anda bu güne aldı.

Pazar günü ise Çok Güzel Hareketler 2, Savaşçı ve Elimi Bırakma devam ederken Show TV ise Aşk Ağlatır dizisini bu güne sürmeyi düşünüyor. Star TV ise Sevgili Geçmiş dizisini bu günde denemeyi düşünüyor.

denizz19 ÖZEL..

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Can Ecim 2 bölüm sonra gına yapacak ve ATV o günü boş bırakacak. Çok mantıklı bi hareket yapmış olur ATV bu hareketle.:F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Pardon görmemişim nereye açıldığını. :A Ama başlığı biraz değiştirmem gerekiyordu yanılmaların önüne geçmek için. :A
Bu arada bu yazıyı iyi kazı beynine dizilerin günleri belli olsun tek tek eşleştir bakalım bunların hepsi doğru aslında da ben ihtimal olarak yazıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kuzey Yıldızı haftasonu yayınlanır diye düşünmüştüm güzel bir komediye benziyor. Ekranlar hasret komedilere, umarım güzel bir iş olur da izleriz.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2 reyting alamayan 'Canevim' pazartesi yarışı devam edecek, 'Benim Tatlı Yalanım' belli değil mi? Canevim birkaç haftaya final yapar, bu oranlarla devam etmesi mümkün değil. 'Benim Tatlı Yalanım' da Eylül sonu, Ekim başı civarında ekran yolculuğunu tamamlar.

'Kimse Bilmez' pazara geçmiyor muydu, cumartesiye mi geçti son anda?

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mucize Doktor Perşembe günleri iyi gidecektir.

Sefirin Kızı Cuma günü Hercai’ye güçlü bir rakip olacaktır.

Kuzey Yıldızı’nı Salı’ya koymak çok mantıklı bence o kadar dram ve aksiyonun arasından alternatif yaratabilir.

Kardeş Çocukları gün değiştirdi dediğinde sana inanmayanlar yine bu duyumlarına da inanmıyor. :A Kaynak aynı kaynak dediği her şey çıkıyor :A @denizz19 Benim soruyu da sorsana şuna :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Mucize Doktor Perşembe günleri iyi gidecektir.

Sefirin Kızı Cuma günü Hercai’ye güçlü bir rakip olacaktır.

Kuzey Yıldızı’nı Salı’ya koymak çok mantıklı bence o kadar dram ve aksiyonun arasından alternatif yaratabilir.

Kardeş Çocukları gün değiştirdi dediğinde sana inanmayanlar yine bu duyumlarına da inanmıyor. :A Kaynak aynı kaynak dediği her şey çıkıyor :A @denizz19 Benim soruyu da sorsana şuna :A
Söyledim sorarım dedi :D

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yasak Elma finale gitmeyeceği için Ateşe Koşanlar koşmaya devam edecek bu şekilde :A :A

• Güldürdün
Reactions: Klaus