Denizlispor - Galatasaray | Süper Lig 20-21 Sezonu - 41.Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Cumartesi sevmediğim bir senaryo gerçekleşirse sizi 'göz ardı' edeceğim. Bir kaç gün beni etiket etmeyin :A
Cumartesi gecesi o imkansız ihtimal gerçekleşirse en fazla birkaç saat şölen ortamı olur, sonra duruluruz canım o kadar da değil 40 gün 40 gece :A Ama ihtimali çok düşük o yüzden sorun yok etmene gerek kalmayacaktır. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sen burayı boşver ben bir de yoldaşlarımızla konuştuğumuz bir ortamda Hatay 7-0 yenildiği gün şampiyonuz demiştim... Onlar benimle dalga geçmişti ve Beşiktaş bize 10 atar demişlerdi... Ben de demiştim ki her şey olabilir. Aradaki puan farkı 6 değil 3... @Sherlock @MasacRE
------

Sevmediğin senaryo dün gece saat 22:30 sularında gerçek oldu zaten Cumartesi herhangi bir şey değişmeyecek... O yüzden sen bir süre bizi göz ardı etmeye başla bence... :A
Yok artık, şimdiden havalara mı girdiniz :eek:
Sonuç belli olmadan ben erken hareket etmeyi sevmem :A ama şimdiden biraz size karşı soğuma işine girebilirim no problem :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sen burayı boşver ben bir de yoldaşlarımızla konuştuğumuz bir ortamda Hatay 7-0 yenildiği gün şampiyonuz demiştim... Onlar benimle dalga geçmişti ve Beşiktaş bize 10 atar demişlerdi... Ben de demiştim ki her şey olabilir. Aradaki puan farkı 6 değil 3... @Sherlock @MasacRE
------

Sevmediğin senaryo dün gece saat 22:30 sularında gerçek oldu zaten Cumartesi herhangi bir şey değişmeyecek... O yüzden sen bir süre bizi göz ardı etmeye başla bence... :A
Burada karaladığın şey konusunda da haklı çıkmanı takdir ediyorum ama hafızam sağ olsun... :A

Fazla iddialı konuşarak ters tepmesine yol açma şimdi kaç kez diyeceğim ters tepebilir böyle şeyler, sessizce pusuda beklemek harici her şey hatadır...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yok artık, şimdiden havalara mı girdiniz :eek:
Sonuç belli olmadan ben erken hareket etmeyi sevmem :A ama şimdiden biraz size karşı soğuma işine girebilirim no problem :A
Ben şimdiden girmedim havalara, Hatay Beşiktaş'a 7-0 yenildiğinde biz şampiyonuz demiştim zaten... Ekranıma baktığım için bunun rahatlığıyla konuşuyorum buna havaya girmek denmez sanki... :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Cumartesi gecesi o imkansız ihtimal gerçekleşirse en fazla birkaç saat şölen ortamı olur, sonra duruluruz canım o kadar da değil 40 gün 40 gece :A Ama ihtimali çok düşük o yüzden sorun yok etmene gerek kalmayacaktır. :A
Bayramın 3. günü ve yoğun olacağım garanti. Güzeller ile sen ilgilenirsin :A
------

Ben şimdiden girmedim havalara Hatay Beşiktaş'a 7-0 yenildiğinde biz şampiyonuz demiştim zaten... Ekranıma baktığım için bunun rahatlığıyla konuşuyorum buna havaya girmek denmez sanki... :A
Zaten aylar önce sizin son anda atak yapacağınız belliydi. Neyse yorum yapmayayım. Tebrikler sana ve @Tolstoyevski 'ye

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Burada karaladığın şey konusunda da haklı çıkmanı takdir ediyorum ama hafızam sağ olsun... :A

Fazla iddialı konuşarak ters tepmesine yol açma şimdi kaç kez diyeceğim ters tepebilir böyle şeyler, sessizce pusuda beklemek harici her şey hatadır...
Eee burada karaladığım şey de hafızan sağ olsun hatırlanması zor ama haklı çıkmamın olasılığı yüksek bir 'şey'di... :A

Bu iddialı konuşarak ters tepme olasılığı olan bir durumdan çıktı artık... Galatasaray Yeni Malatyaspor'u 5-0 yener ve şampiyon olur... Beşiktaş Göztepe'yi yenemez bile...

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
------

Zaten aylar önce sizin son anda atak yapacağınız belliydi. Neyse yorum yapmayayım. Tebrikler sana ve @Tolstoyevski 'ye
E yani dediğin gibi bizim meşhurdur bu ataklarımız, yıllardır bilinen bir şey. Bu ligin en winner takımıyız ve Terim başımızda, beklenildiği gibi oldu. Teşekkürler... :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
------

Bu ne kadar güzel bir cümledir hem de nasıl ilgilenirim Alman disipliniyle :bhr: :A
------

Eee burada karaladığım şey de hafızan sağ olsun hatırlanması zor ama haklı çıkmamın olasılığı yüksek bir 'şey'di... :A

Alıntıya dahil etmiyorum bile, “sessizlik kanunu” en iyisidir ve aslan, avına yaklaşırken sessizce pusuda bekler erkenden havaya girmez... :A

O yüzden ben gerekli açığı kapatacağım bu konuda sizlere rağmen ve sessizce son ana dek pusuda bekleyip duracağız. Olur da Beşiktaş şampiyon olursa da sessizce pusudan uzaklaşarak geri döneriz, kaybedilen bir şey olmaz en azından... :A

Bursa’dan gol haberi var olayından sonra asla erkenden havaya girmemek gerektiğini öğrenmiştik..

2774787E-8D7B-40A6-8CDC-BF7869BF2FC2.jpeg

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu ne kadar güzel bir cümledir hem de nasıl ilgilenirim Alman disipliniyle :bhr: :A
------

Alıntıya dahil etmiyorum bile, “sessizlik kanunu” en iyisidir ve aslan, avına yaklaşırken sessizce pusuda bekler erkenden havaya girmez... :A

O yüzden ben gerekli açığı kapatacağım bu konuda sizlere rağmen ve sessizce son ana dek pusuda bekleyip duracağız. Olur da Beşiktaş şampiyon olursa da sessizce pusudan uzaklaşarak geri döneriz, kaybedilen bir şey olmaz en azından... :A

Bursa’dan gol haberi var olayından sonra asla erkenden havaya girmemek gerektiğini öğrenmiştik..

Ekli dosyayı görüntüle 102285
Kardeşim ekrana baktım diyorum hala erkenden havaya girmeyin diyorsun... Her şeyi Derin Gs'ye ben kurgulattım... Neyse sen pusuda kalmaya devam et ben modumu bozamam... :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kardeşim ekrana baktım diyorum hala erkenden havaya girmeyin diyorsun... Her şeyi Derin Gs'ye ben kurgulattım... Neyse sen pusuda kalmaya devam et ben modumu bozamam... :A
Beşiktaş'ın 2-1 yenileceğini tahmin etmiştin. Galiba birşeyler döndüğünü biliyorsun ve ondan böyle rahatsın :A planların içindesin @Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bu iddialı konuşarak ters tepme olasılığı olan bir durumdan çıktı artık... Galatasaray Yeni Malatyaspor'u 5-0 yener ve şampiyon olur... Beşiktaş Göztepe'yi yenemez bile...
Enes yoldaşım her zaman iddialı konuşuyor zaten. Sadece Gs için değil bu, ayrıca attığı her adımı izlediği üç sporcu (Messi, Lebron, Nadal) da da durum böyle. Yoldaşıma kalsa bu üç adam ve Gs her zaman her yerde şampiyon oluyor :A İşte böyle diye diye arada bir tutturuyor sonra da havalara giriyor, ben zaten biliyordum diye :A @Sherlock

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Enes yoldaşım her zaman iddialı konuşuyor zaten. Sadece Gs için değil bu, ayrıca attığı her adımı izlediği üç sporcu (Messi, Lebron, Nadal) da da durum böyle. Yoldaşıma kalsa bu üç adam ve Gs her zaman her yerde şampiyon oluyor :A İşte böyle diye diye arada bir tutturuyor sonra da havalara giriyor, ben zaten biliyordum diye :A @Sherlock
giller ailesinin üyeleri @MEnes ve @Tolstoyevski :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben her zaman objektif ve olması gerekeni söylerim... Genelde her şeyde ekranıma başvurmam ama yoldaşım... Ekranıma başvurmadığım dönemde duygusal tahminler yürütürüm daha çok... Parantez içine yegane cevabım bu olacaktır... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben her zaman objektif ve olması gerekeni söylerim... Genelde her şeyde ekranıma başvurmam ama yoldaşım... Ekranıma başvurmadığım dönemde duygusal tahminler yürütürüm daha çok... Parantez içine yegane cevabım bu olacaktır... :A
Avatarındaki adamın sana mesajı var yoldaşım.. :A
tenor.gif

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu kez adaşıma, Gs'miz konusunda katılıyorum Utku beyciğim, şampiyon olacağız. :A Tabii objektif bir şekilde bakarsak şunu söylememiz gerekir, BELHANDA olsaydı en az 5 hafta önce şampiyonluğu zaten garantilemiştik. :A @Maskeli Fedai

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu kez adaşıma, Gs'miz konusunda katılıyorum Utku beyciğim, şampiyon olacağız. :A Tabii objektif bir şekilde bakarsak şunu söylememiz gerekir, Belhanda çöpü olsaydı en az 5 hafta önce Beşiktaş şampiyonluğu zaten garantilemişti. :A @Maskeli Fedai
Zehirli oklar üst üste atıldığına göre geçmiş olsun, gitti şampiyonluk :A

Belhanda konusunda da gerekli düzeltmeyi yaptım... @Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Bu kez adaşıma, Gs'miz konusunda katılıyorum Utku beyciğim, şampiyon olacağız. :A Tabii objektif bir şekilde bakarsak şunu söylememiz gerekir, BELHANDA olsaydı en az 5 hafta önce şampiyonluğu zaten garantilemiştik. :A @Maskeli Fedai

Zehirli oklar üst üste atıldığına göre geçmiş olsun, gitti şampiyonluk :A

Belhanda konusunda da gerekli düzeltmeyi yaptım... @Maskeli Fedai
Zehirli okları engellemek adına Cumartesi 20.45'e dek iddialı olmak konusunda şu modda olunmasını rica ediciğim...

Will_You_Shut_Up_Man_Meme_Banner.jpg

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE