Denizlispor - Galatasaray | Süper Lig 20-21 Sezonu - 41.Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1464546280.jpg
Ulan şu ikili foto her daim... Neyse neyse yok daha umut etmeyelim, etsek de daha boşa. Daha 3 fark atacağız da, BJK az gol atacak da ölme eşeğim ölme... Ama olsun, işin bu noktaya gelmesi de çok heyecanlı oldu. 2-3 hafta önce havlu attık diyorduk.

Cumartesi günü tırnaklar bitecek, kalpten gideceğiz herhalde maç saatlerine dek. Hayal kırıklığıyla sonuçlanacaksa da sağlık olsun. Çok zor çook...

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tam olarak Derin GS'nin kontrolünde geçen bir hafta oldu. Hem bizim galibiyetimiz hem de BJK ile FB'nin yenilgileri ile son haftaya şampiyonluk iddiasıyla girdik. Denizli'ye karşı biraz daha averaj kasıp kendi göbeğimizi kendimiz kessek muhteşem olurdu ama şimdi son hafta galibiyet artı BJK'den puan kaybı bekleyeceğiz. BJK'den 2 averaj gerideyken averaj ile şampiyon olmamız çok zor artık çünkü.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Haftaya GS ve BJK yenilirse şampiyon Fenerbahçe kazandığı an:A
Haftaya GS ve BJK yenilirse şampiyon Fenerbahçe kazandığı an:A
Sinir stres gerilim heyecandan kalbim durdu kulaklarım kızardı ellerim titriyor :F FB puan tablosunu unutmuşum, şimdi editledim %5 olarak ihtimali ve %5 de düşük değil biz de 1 haftaya dek %5 in altındaydık şans olarak :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Winner olmak baska bir şey. Galatasaray'ın Türkiye'de kendi kalıbında rakibi yok cidden. Şampiyon olmasak bile bu böyle. :X

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ulan şu ikili foto her daim... Neyse neyse yok daha umut etmeyelim, etsek de daha boşa. Daha 3 fark atacağız da, BJK az gol atacak da ölme eşeğim ölme... Ama olsun, işin bu noktaya gelmesi de çok heyecanlı oldu. 2-3 hafta önce havlu attık diyorduk.

Cumartesi günü tırnaklar bitecek, kalpten gideceğiz herhalde maç saatlerine dek. Hayal kırıklığıyla sonuçlanacaksa da sağlık olsun. Çok zor çook...
Averaj ile şampiyon olmamız çok zor. BJK iyice strese girmişken bir puan kaybı daha bekleyeceğiz onlardan. O şekilde şampiyon olma ihtimalimiz daha kuvvetli averaj ile şampiyonluktan.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Averaj ile şampiyon olmamız çok zor. BJK iyice strese girmişken bir puan kaybı daha bekleyeceğiz onlardan. O şekilde şampiyon olma ihtimalimiz daha kuvvetli averaj ile şampiyonluktan.
Ah Rize maçı ahh... Ankaragücü...

• Üzücü

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
O zaman senin için de bırakalım bunu :A
1464546280.jpg

------

Ohoo neler neler say say bitmez. Neyse artık elimizdeki durum bu. Ona göre hesabımızı kitabımızı yapıp son haftayı takip etmekten başka çaremiz yok...
Averajla aynı puanda şampiyonluğu kaybetmek de can sıkacak ama çok da acıtmaz çünkü geriden geldik, yani son potada 6-7 puan önde olup da averajla kaybetsek asıl o zaman yakardı.... Bu heyecan bile yeter aslında.

Şu maçta ne vardı 6 fark atsaydık haftaya şartlar eşit olsaydı...

OFF şimdi baktım da Göztepe de küme düşen Gençlerbirliği'nden 5 yemiş 3 atmış ama 5 yemiş... Gençler'den 5 yiyen, Beşiktaş'tan çok daha fazlasını yer...

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sinir stres gereksiz heyecandan başım çatlıyor şu an. Ama Cumartesi şampiyon olamasak bile büyük bir hayal kırıklığı olmayacak gibi. En fazla, keşke filanca maçtan 1 puan alsaydık diye arada kederleneceğiz ama rakipler de kaybetti puan yapacak bir şey yok. Tek hayal kırıklığı, Beşiktaş’ın kazanamadığı durumda GS’nin de kazanamaması olur. O büyük yıkar işte...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Galatasaray Malatya'yı 1-0 yense dahi şampiyon olacak bu da burada dursun. Beşiktaş'ı bugün 45 dakika izledim bu Beşiktaş, Göztepe'yi yenemez ayakları titriyor.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski sana taaa ne zamanlar bir şeyler karalamıştım, hatırlıyorsundur diye düşünüyorum... (Ekranıma bakmıştım... Boşa değildi bunlar... )
Yine haklı çıktın be adam... Gerçekten hayret ettim o kadar doğru çıktı ki hepsi... O kadar iyi hatırlıyorum ki dediklerini @Dosi de şahidim hatırlama konusunda hafızam... Gerçekten haklı çıktın... O konuda kesinlikle...

• Harika
Reactions: MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yine haklı çıktın be adam... Gerçekten hayret ettim o kadar doğru çıktı ki hepsi... O kadar iyi hatırlıyorum ki dediklerini @Dosi de şahidim hatırlama konusunda hafızam... Gerçekten haklı çıktın... O konuda kesinlikle...
Cumartesi sevmediğim bir senaryo gerçekleşirse sizi 'göz ardı' edeceğim. Bir kaç gün beni etiket etmeyin :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sen burayı boşver ben bir de yoldaşlarımızla konuştuğumuz bir ortamda Hatay 7-0 yenildiği gün şampiyonuz demiştim... Onlar benimle dalga geçmişti ve Beşiktaş bize 10 atar demişlerdi... Ben de demiştim ki her şey olabilir. Aradaki puan farkı 6 değil 3... @Sherlock @MasacRE
------

Cumartesi sevmediğim bir senaryo gerçekleşirse sizi 'göz ardı' edeceğim. Bir kaç gün beni etiket etmeyin :A
Sevmediğin senaryo dün gece saat 22:30 sularında gerçek oldu zaten, Cumartesi herhangi bir şey değişmeyecek... O yüzden sen bir süre bizi göz ardı etmeye başla bence... :A