Denizli'de Kazanan BB Erzurumspor: 2-3

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Süper Ligin 34. hafta maçında küme düşme potasını yakından ilgilendiren maçta Denizlispor sahasında BB Erzurumspor'u konuk etti.

Mücadeleyi konuk ekip BB Erzurumspor 2-3 kazanmayı başardı ve çok kritik bir 3 puanın sahibi oldu.

Denizlispor'un golleri Hugo Rodellega'dan gelirken, BB Erzurumspor'un gollerini ise Emrah Başsan ve Rashani (2) kaydetti.

Bu sonuçla Denizlispor 26 puanla son sırada yer almaya devam ederken, Yılmaz Vural yönetimindeki BB Erzurumspor ise puanını 31 yaparak 19. sıraya yükseldi.

1618667820443.png

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yilmaz Vural detayini bilmiyordum yoksa tam tersi skor yapardim :A ah ah iste hakim olunmayinca böyle kayan cok puanlar oluyor :A
Belki de öylesi daha iyi, sonuçta hakim olmadan zirve yarışının içinde buldun ve 17-18 puanları gördün üst üste kalbin temiz olunca bilmemek daha doğru sonuçlara neden oluyor bazen. :A (günlük bir sıvama programımızın daha sonuna geldik, sonraki maçlarda görüşmek üzere :A )

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Denizlispor'da oyuncular Murawski ve Rodallega kadar istese bu durumda olmazlardı. Geçmiş olsun artık buradan kolay kolay kurtulamazlar. Sezon sonu bizimkiler Koita alacaklarına Rodallega'ya çökseler daha iyi olur. Abim benim her sene en az 10 golü garanti.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Belki de öylesi daha iyi, sonuçta hakim olmadan zirve yarışının içinde buldun ve 17-18 puanları gördün üst üste kalbin temiz olunca bilmemek daha doğru sonuçlara neden oluyor bazen. :A (günlük bir sıvama programımızın daha sonuna geldik, sonraki maçlarda görüşmek üzere :A )
24 saat icinde bana kalbin temiz diyen 3. kisi oldun forumda :bhr: :A (öyleyim tabiki :cool:PC de farkliymis bu gözlüklü :A)

bu aralar kör topal ilerliyoruz bakalim :A 3.lük icin mücadeleye son hiz devam :A

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Yılmaz Hocam iyi aldı 3 puanı. Sevindim onun adına valla. :A

Denizlispor için yolun sonu gözüktü artık. Seneye ikinci ligde başarılar şimdiden.