Deniz Baysal 'Uzak Ara Eğlence'ye Konuk Oluyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
acikaraeglence-kv-9-1-x9Gk.jpg

Kanal D'nin yeni yarışma programı 'Uzak Ara Eğlence'nin ikinci bölüm konuğu belli oldu!

Sunuculuğunu Pelin Akil’in üstlendiği, jüri koltuğunda Gülben Ergen, Reha Özcan, Can Bonomo, Belçim Bilgin ve Alper Kul'un oturduğu yarışma programı 'Uzak Ara Eğlence'nin ikinci bölümüne son olarak 'Hizmetçiler' dizisinde yer alan güzel oyuncu Deniz Baysal konuk oluyor.

'Uzak Ara Eğlence' Pazar saat 22.30’da Kanal D'de!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bunu izlemeyi unutmuşum ya bi baktım pazar günü saat 12 ben telefon bakıyorum. :A
Neyse o bölümü de kesinlikle izlerim konuklar da çok iyi ama şimdi reytinglerine baktım tekrar olanı buldum da kötü izlenmiş neyse zaten bu saatte çok da bir şey beklenilmez yaz günü.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bunu izlemeyi unutmuşum ya bi baktım pazar günü saat 12 ben telefon bakıyorum. :A
Neyse o bölümü de kesinlikle izlerim konuklar da çok iyi ama şimdi reytinglerine baktım tekrar olanı buldum da kötü izlenmiş neyse zaten bu saatte çok da bir şey beklenilmez yaz günü.

Ben de ortasından girip izlemiştim, ama tam izlemedim. :A Tekrarı vardır umarım bu hafta içinde. :F

Reyting beklentileri yok bence, 6 bölüm yayınlanacak sadece.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ben de ortasından girip izlemiştim, ama tam izlemedim. :A Tekrarı vardır umarım bu hafta içinde. :F

Reyting beklentileri yok bence, 6 bölüm yayınlanacak sadece.
Umarım vardır da yoksa bile internetten bakarim biraz :F
A 6 bölümdü dimi unuttum onu dediğin gibi hele süreli de olunca hiç olmaz beklentileri.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Umarım vardır da yoksa bile internetten bakarim biraz :F
A 6 bölümdü dimi unuttum onu dediğin gibi hele süreli de olunca hiç olmaz beklentileri.

Kanal D'nin internet sitesinden izlemek pişmanlıktır. :A

Evet, Gülben Ergen 6 haftalık bir macera yazmıştı. Yüksek ihtimalle öyle.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Öyle göz gezdirdim ama bir şey anlamadım, ortasından başladığım için büyük ihtimalle.

Reytinglerde ilk 20 içerisindeydi. Bu hafta bayram dolayısıyla belki yükselebilir. :bilmem:
sanmıyorum belki bu haftalık artabilir sadece. :( programın formatı jüri üyeleri var onlar ilk etapta yarışmacıya yalan söylüyorlar kim doğru kim yalan anlamaya çalışıyorsun. 2.etapta kesin yapar dediğin jürinin şarkı sözlerini anlaması ya da tekerleme söylemesi lazım 3.etapta ise iki jüri kendi yaşamış gibi olay anlatacak biri doğru biri yalan söyleyecek onu tahmin etmesi lazım. Bu arada komik olaylar meydana geliyor tabi ki.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Deniz Baysal'ı FHVK'da izlemiştim iyi oyuncu ama kariyerini Hizmetçiler gibi dizilerde batırıyor gibi. Dram dizisinde iyi gidebilir. Program zaten 6 hafta diyecek pek bir şey yok.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Bu akşam tekrarı varmış 22.30'da.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl