Deniz Barut "Bir Annenin Günahı" Dizisinde!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060
deniz-barut-kimdir-933x525.jpg

FOX'un yeni draması ''Bir Annenin Günahı'' dizisine yeni oyuncu!

Yönetmenliğini Yüksel Aksu ve Filiz Pakman'ın, yapımcılığını Limon Film'in üstleneceği, senaryosunu Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan'ın kaleme aldığı ve başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Özge Özberk ve Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı diziye son olarak Avlu dizisinde rol alan güzel oyuncu Deniz Barut dahil oldu. Ayrıca dizide rol alması için Mert Yazıcıoğlu'na da teklif götürüldü.

''Bir Annenin Günahı'' yakında FOX'ta!

Kaynak: Medyatava

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu kadına müdürlükten başka rol yakışmıyor ki. Erhan Avukat'la çok yakışıyorlardı hem. :(
Ben de diziyi izlerken AzDen dışında bir tek ErMel şiplemiştim yalnız değilmişim demek ki. :A 1 dakikalık sahnelerine bile sevinirdim ama gidip Oktay'a yazdılar kadını. :(

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ben de diziyi izlerken AzDen dışında bir tek ErMel şiplemiştim yalnız değilmişim demek ki. :A 1 dakikalık sahnelerine bile sevinirdim ama gidip Oktay'a yazdılar kadını. :(
Sorma ya, o zaman dizinin içine etmişlerdi zaten. :A Her şeye rağmen Oktay ve Özlem'in birbirlerine sahip çıkmalarını beklerdim. Onlara da yazık oldu. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sorma ya, o zaman dizinin içine etmişlerdi zaten. :A Her şeye rağmen Oktay ve Özlem'in birbirlerine sahip çıkmalarını beklerdim. Onlara da yazık oldu. :(
Ben pek içine ettiklerini düşünmüyorum ama bazı şeyler daha farklı olabilirdi evet. :A Ay o Özlem sümsüğü en gereken anda AzDen'e ihanet etmişti tek başına geberip gitsin.ss

• Güldürdün
Reactions: kerem