Deniz Akkaya Yeni Bir Program ile Geliyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,914
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
[h=2]Birçok ünlüyü kadrosuna katan Beyaz TV hız kesmiyor. Kanal son olarak ünlü manken Deniz Akkaya ile anlaştı. Akkaya 'İşte sağlık işte neşe' adlı programla izleyicileriyle buluşacak.
[/h]

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Prof. Dr. Teksen Çamlıbel'in Deniz Akkaya'ya eşlik edeceği programda bir yandan ünlü konuklarla keyifli sohbetler gerçekleştirilecek bir yandan da izleyicilerden gelen sorular yanıtlanacak.

PROGRAMIN İLK KONUĞU 'DEMET ŞENER'

Pratik bilgiler, sağlık sorularına yanıtlar, estetik ve güzellik hakkında merak edilenler, her Cumartesi-Pazar 09:15'te Beyaz TV'de...

Sağlık programları artmaya başlıyor. Fazla rağbet göreceğini sanmıyorum.

Program basarili olur fakat beklenen ilgiyi göremez bence..

Sağlık programları artık bir formata oturdu.

Bir tane konuyla hiç alakası olmayan, sadece güzelliği için orada bulunan bir kadın sunucu, bir tane de erkek, hafif karizmatik kadın doğum uzmanı. Bu ikisini bir araya getirince bir sağlık programımız oluyor.

Ana konumuz da estetik-güzellik oluyor. Demet ŞENER ile de estetik üzerine derin bir sohbet yapılacak herhalde

Beyaz tv böyle programlarla pek ilerleyemez... Daha iyi formatlı yapımları ekrana getirmeli...

aslında bu tür programlar halkı bilinçlendiriyo diye düşnyorum... sayısının artmasınıda çok isterim fakat kanalından dolayı ilgi göreceğini sanmıyorum...

beyaz tv büyük kanallar arasına giremez istediği ünlü oyuncuları alsınlar...

Arkadaslar duymadiniz mi deniz akkaya geliyormus ne duruyorsunuz hemen kacin
))))))))