Deniz Çakır Hakkında Soruşturma Başlatıldı!

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
69,800
38,995
1,061
Ankara

Başarılı oyuncu Deniz Çakır hakkında soruşturma başlatıldı!

Başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilen Deniz Çakır hakkında soruşturma başlatıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, başörtülü kadınlara hakaret ettiği öne sürülen oyuncu Deniz Çakır hakkında, "Hakaret" suçundan soruşturma başlattı. Soruşturmanın, Deniz Çakır'ın hakaret ettiği öne sürülen kadınların şikayeti üzerine başlatıldığı öğrenildi. Soruşturma kapsamında kafenin görüntülerinin incelendiği öğrenildi. (Hürriyet)​

haluk792

Favori Üye
30 Haziran 2011
19,078
5,408
860
Bir şey olmaz ona.. :bhr: iftira işte FOX'uma geldi diye. :J

Son düzenleme:

serhatt

Favori Üye
10 Aralık 2014
30,279
4,502
910
Böyle bişey yapacağını hiç sanmıyorum, üstüne oynanıyor diye düşünüyorum.

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
62,156
10,044
1,060
Ankara
Allah'ım bitmiyor bacılarımızın çektiği çileler her gün mağdurlar... )::

İnşallah AKP yerel seçimde tüm belediyeleri alacak ve bitecek çileleri. :praying:

papuleoo

Tecrübeli Üye
25 Kasım 2013
14,481
13,738
710
İstanbul
Sebep ne olursa olsun insanların dış görünüşüne, giyimine hakaret etmek en büyük insanlık suçudur benim gözümde. Sen kim oluyorsun da insanların giyimine karışıyorsun? Sözde sanatçıyım diyenlerin çoğunun halktan uzak yaşaması, halkı küçük görmesi günden güne çoğalıyor.

Eğer doğruysa (ki doğru) en ağır şekilde ceza vermeleri lazım. Bu diğerlerine de örnek teşkil etmeli.

vadikızı

Favori Üye
31 Mart 2012
48,051
30,632
1,060
35
Kayseri
O kadınlarla ropörtaj yapmışlar alkollüydü falan dediler bana yapmaz gibi geliyordu ama öldürülen Ceren hoca için hikayesinde paylaşımı beni çok şaşırttı Edhoda rol aldığını unutmuş gibiydi açıkcası kafamı karıştırdı Deniz Çakır

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
78,737
45,707
1,061
Fikir özgürlüğü. Diyelim ki dedi o lafı. Tehdit yok bi şey yok. Arap kültürü ile bağdaşan bir şeyi sormuş Deniz Çakır hür iradesiyle. Bunun ne tür bir yaptırımı olabilir ki? Bu olaydan hiç bir şey çıkmaz seçim öncesi benim baş örtülü bacıma hakaret ettiler polemiğinden başka bir şey değil. Artık yemeyin bu numaraları.:)

Harunnn60

Süper Mod.
15 Eylül 2013
49,728
42,801
1,061
İstanbul
Alkolüyken yapabilir bence bu kadın. Daha önce de sarhoş hallerini gördük.

Yalnız kadınların başörtülü olmaları ısrarlar vurgulanıyor. Sanki üst düzey insanlar gibi. Keşke diğer şiddet mağduru tüm kadınlara bu kadar sahip çıksanız.

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
125,827
84,147
1,060
27
Giresun

Yalnız kadınların başörtülü olmaları ısrarlar vurgulanıyor. Sanki üst düzey insanlar gibi. Keşke diğer şiddet mağduru tüm kadınlara bu kadar sahip çıksanız.
Fikir özgürlüğü. Diyelim ki dedi o lafı. Tehdit yok bi şey yok. Arap kültürü ile bağdaşan bir şeyi sormuş Deniz Çakır hür iradesiyle. Bunun ne tür bir yaptırımı olabilir ki? Bu olaydan hiç bir şey çıkmaz seçim öncesi benim baş örtülü bacıma hakaret ettiler polemiğinden başka bir şey değil. Artık yemeyin bu numaraları.:)
Allah'ım bitmiyor bacılarımızın çektiği çileler her gün mağdurlar... )::

İnşallah AKP yerel seçimde tüm belediyeleri alacak ve bitecek çileleri. :praying:
Böyle bişey yapacağını hiç sanmıyorum, üstüne oynanıyor diye düşünüyorum.
Aaa yalanlamışlar bunu ayoll :A :A :A @Yiğitt @Forumdash

Deniz Çakır bir AVM'de başörtülü kadınlara, 'Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada' dediği iddia edildi. Deniz Çakır’ın menajerinden bu iddiayla ilgili açıklama geldi. Deniz Çakır, sessizliğini bozdu. Ünlü oyuncunun hakkında çıkan iddialara menajeri cevap verdi. Konuyla ilgili olarak Gazete Duvar’a konuşan Çakır’ın menajeri Seda Sertbaş, haberin gerçek olmadığını ve bu durumu Sabah gazetesi yönetimine de ilettiklerini belirtti. Sertbaş, “Deniz Hanım şu an kızıl ve kısa saçlı. Peruk takıp olay çıkaracak bir sanatçı da değil. Kendisi şu anda sette” dedi.

papuleoo

Tecrübeli Üye
25 Kasım 2013
14,481
13,738
710
İstanbul
Neresi fikir özgürlüğüymüş? Yerim böyle fikir özgürlüğünü. Daha dün mini etekli diye kızlara saldıran şerefsiz neyse Deniz Çakır'ın hareketi de odur. İnsanları mini eteklilere karşı nasıl dolduruşa getirdilerse şimdi ve daha önce olduğu gibi yine kapalı kadınlara, kızlara saldırtmaya çalışıyorlar.

Üstüne birde Arap Kültürüymüş sayın seyirciler [emoji38] geç kardeş bu işleri. İslam'ı hükmü olduğu için tepki veremiyorsunuz. Ayrıca Kurtuluş Savaşında savaşların hangisi çarşaflı, kapalı değildi. Bizim atalarımız şimdiki gibi giyinmezdi.

Senin dediğine göre bunu hazırlayanlar Deniz Çakır'ın kendini tongaya düşürecek kadar saf olduğunu düşünüyorlar demek oluyor. Bir kadın kendi kendine bunu yapabilir mi? Geçin bu işleri! Artık nasıl savunacağını bilemez oldun.

Deniz Çakır kadınlara değil başörtüsüne saldırdığı için tabiki başörtüsü vurgulanacak. Başka ne vurgulanacak?

Artık insan seçer oldun öyle mi? Bu kadınlar önemsiz başka kadınlar olsa önemli öyle mi? Gerçekten anlamıyorum bazen sizin savunduğunuz görüşleri. Ya insan insan olması yetmiyor mu? İllaki bir makam mevki sahibi olması mı lazım?

serhatt

Favori Üye
10 Aralık 2014
30,279
4,502
910

Deniz Çakır bir AVM'de başörtülü kadınlara, 'Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada' dediği iddia edildi. Deniz Çakır’ın menajerinden bu iddiayla ilgili açıklama geldi. Deniz Çakır, sessizliğini bozdu. Ünlü oyuncunun hakkında çıkan iddialara menajeri cevap verdi. Konuyla ilgili olarak Gazete Duvar’a konuşan Çakır’ın menajeri Seda Sertbaş, haberin gerçek olmadığını ve bu durumu Sabah gazetesi yönetimine de ilettiklerini belirtti. Sertbaş, “Deniz Hanım şu an kızıl ve kısa saçlı. Peruk takıp olay çıkaracak bir sanatçı da değil. Kendisi şu anda sette” dedi.
en büyük ispatı kadının şuan kızıl saçlı oluşu :A

haluk792

Favori Üye
30 Haziran 2011
19,078
5,408
860
FOX'a direkt oynuyorlar.. dizi tutmasın diye.. :D ama yemez halk bunu :D buna inat 6 reytingle başlıcaz inş. :D ALLAH büyük :bhr:

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
62,156
10,044
1,060
Ankara

İlk olarak sadece o paçavra medyanın haber yaptığını gördüğünde anladım zaten. :A

Felon

Favori Üye
22 Haziran 2012
8,919
2,216
359
Mersin
Ya alkolünü evinde alacaksın yada alkol aldığını kimse görmeyecek şişede durduğu gibi durmuyor..