Deniz Çakır 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Çıkarıldı Mı?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
denizcakir-1_16_9_1533964868.jpg

ATV'nin sevilen dizisi ''Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz''da şok bir ayrılık yaşandı!

Milliyet gazetesinin özel haberine göre başarılı oyuncu Deniz Çakır, Raci Şaşmaz yapımcılığıyla ekranlara gelen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin kadrosundan çıkarıldı. Dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz'ın, sık sık özel hayatı ve alkollü görüntüleriyle gündeme gelen Deniz Çakır'ın bu tutumundan dolayı rahatsız olduğu için böyle bir karar aldığı öğrenildi.

ATV'nin yeni sezon tanıtım çekimlerine EDHO kadrosundan Deniz Çakır'ın katılmaması da dikkatleri çekmişti.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Herkesin hayatı kendine,eğer bu sebepten ötürü yer almazsa çok saçma olur..

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Deniz Çakır'ın özel hayatı 3 sezon dert olmadı da şimdi mi çıkardılar :A Kolay kolay ayrılacağını sanmıyorum sonuçta dizinin kadın başrolü :F
Benim teyit ettirdiğim, özel kaynak haberlerim her zaman doğru çıkmıştır. Bu haberi de net şekilde öğrendim, eğer Deniz Çakır diziden ayrılmazsa MAVİ TOP yazısını 1 hafta profil resmi yaparım. Eğer ayrılırsa ki kaynaklarıma güveniyorum, sen KANAL D resmini 1 hafta profil yapacaksın. :A @Bully @Çiğdem- @Aserat @xBUGRAx @Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Benim teyit ettirdiğim, özel kaynak haberlerim her zaman doğru çıkmıştır. Bu haberi de net şekilde öğrendim, eğer Deniz Çakır diziden ayrılmazsa MAVİ TOP yazısını 1 hafta profil resmi yaparım. Eğer ayrılırsa ki kaynaklarıma güveniyorum, sen KANAL D resmini 1 hafta profil yapacaksın. :A @Bully @Çiğdem- @Aserat @xBUGRAx @Sherlock

@Yiğitt bey kendisine güveniyor ama ben de diziden ayrıldığını düşünmüyorum Deniz Çakır'ın. Bu kadının hakkında yıllardır böyle haberler çıkıyor, diziden çıkarılacak olsa çoktan çıkarılırdı. Çıkarıldıysa bile senaryo gereği çıkarılmıştır. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt bey kendisine güveniyor ama ben de diziden ayrıldığını düşünmüyorum Deniz Çakır'ın. Bu kadının hakkında yıllardır böyle haberler çıkıyor, diziden çıkarılacak olsa çoktan çıkarılırdı. Çıkarıldıysa bile senaryo gereği çıkarılmıştır. :A
Sezon finalinde canlı kanlı kadın, yeni sezonda pat diye 'senaryo' gereği mi çıkacak? :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Oktay Kaynarca ve diğerleri gibi kadehini saklasa hiçbir sorun olmazdı ama. Bu kadar vasat bir zihniyete kurban gitmesi üzücü.
Ay hadi inşallah. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Kabul :A