Deniz Çakır'ın Yeni Partneri Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,826
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5c8e22c845d2a05870d9979c.jpg

Gold Film'in FOX'a yapacağı yeni dizide Deniz Çakır'ın yeni partneri belli oldu!

Yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturacağı, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme alacağı, yapımcılığını Gold Film / Faruk Turgut'un üstleneceği dizide güzel ve başarılı oyuncu Deniz Çakır'a 2014 yılında yayınlanan 'Yasak' dizisinde birlikte rol aldığı Fikret Kuşkan eşlik edecek.

İsmi ve konusu henüz belli olmayan dizinin kadrosunda Tolga Güleç'in de yer alacağı ve genç oyuncular için cast çalışmalarının devam ettiği öğrenildi

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,736
Puanı
1,060
Bu kadına neden hep orta yaşlı partnerler aranıyor, daha genç biri olabilrdi. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,736
Puanı
1,060
Bu dizi adı Şahmeran'dı ama değişti. İlk önce Deniz Çakır ile anlaşıldığı söylenmişti, sonra Evrim Alasya geldi yerine.

Yusuf'ta Yusuf Çim. :bhr:
Gold'un dizileri iyi çıkmıyor genelde ama diğer yapımcı da çok bilindik değil hani.

Yusuf Çim ile abla kardeş olurlar anca, partner değil. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,826
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gold'un dizileri iyi çıkmıyor genelde ama diğer yapımcı da çok bilindik değil hani.

Yusuf Çim ile abla kardeş olurlar anca, partner değil. :A
Gold'un sadece yaz dizileri güzel, sezon dizilerini izlemedim Vurgun hariç. O da ortalama diziydi. Ama Srma Yanık'ın kalemini seviyorum, güzel bir iş çıkartır ortaya. :A

Öyle ama ikisini yan yana görürdük yine. :F

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,212
Puanı
310
oyuncu-fikret-kuskan-zalim-istanbul-dizisinden-ayrildi-1590842813.jpg

Gold Film'in FOX'a yapacağı yeni dizide Deniz Çakır'ın yeni partneri belli oldu!

Yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturacağı, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme alacağı, yapımcılığını Gold Film / Faruk Turgut'un üstleneceği ve başrolünde güzel oyuncu Deniz Çakır'ın yer alacağı dizinin erkek başrol oyuncusu son olarak 'Zalim İstanbul' dizisinde yer alan Fikret Kuşkan oldu.

Kadrosunda Tolga Güleç'in de yer alacağı dizinin konusu ve ismi henüz belli değil.

Kaynak: Birsen Altuntaş
Defne ile Son Gece değil miydi dizinin adı

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Yasak dizisinden sonra yine partner olmuşlar. :A Umarım onun gibi kısa sürmez. :A

Fikret Kuşkan iyidir de Deniz'e şöyle İbrahim Çelikkol gibi genç partnerler şart ne bu orta yaş sevdası. :A

Bu arada Tolga Güleç Kefaret'in kadrosunda değil miydi. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Yasak dizisinden sonra yine partner olmuşlar. :A Umarım onun gibi kısa sürmez. :A

Fikret Kuşkan iyidir de Deniz'e şöyle İbrahim Çelikkol gibi genç partnerler şart ne bu orta yaş sevdası. :A

Ben de Tolga Güleç orada diye biliyorum. Fikret Kuşgan Zalım İstanbul dizisinden virüs nedeniyle ayrılmıştı hastalığım var diye şimdi dönmesi şaşırttı

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,826
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Ben de Tolga Güleç orada diye biliyorum. Fikret Kuşgan Zalım İstanbul dizisinden virüs nedeniyle ayrılmıştı hastalığım var diye şimdi dönmesi şaşırttı
Tolga Güleç Kefaret'te konuk oyuncuymuş.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061
Giderayak ayrılmak zorunda kaldığı Zalim İstanbul'dan sonra yine akıllanmamış. :A Gerçi adam ne yapsın çok yetenekli biri olmasına rağmen kendisine gelen teklifler de pek çeşitli değildir artık.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,736
Puanı
1,060
Gold'un sadece yaz dizileri güzel, sezon dizilerini izlemedim Vurgun hariç. O da ortalama diziydi. Ama Srma Yanık'ın kalemini seviyorum, güzel bir iş çıkartır ortaya. :A

Öyle ama ikisini yan yana görürdük yine. :F
İşin içinde Sırma Yanık varsa sağlam bir senaryosu vardır o zaman. @Aserat da çok sever hatta. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy