alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Evet. Hazar ve Demet'ten bir tık daha iyi oyunculuğu bence Dilan'ın.
Çok oldun canım sen...
7D8912DD-9319-4834-B64A-A77551232C31.jpeg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bizim Hikaye'den sıkıldığım dönem Avlu'ya geçmiştim, tam olmasa bile az çok izliyordum bölümlerini. Bence öyle abartılacak kadar iyi değil oyunculuğu Demet'in.

Aile Arasında ve Sofra Sırları filmlerini izlemeni öneririm, artı Avlu’nun tamamını izlemedim ama gördüğüm kadarıyla orada da baya iyiydi oyunculuğu. Türkiye’nin en iyi kadın oyuncularından birisi için şu yorumu yapman komik...

Hepsini geçtim Dilan Çiçek Deniz’in Demet Evgar’dan daha iyi bir oyuncu olduğunu iddia edebilmen için şu şekilde dizi/film izliyor olman lazım:

0880E178-030F-473B-BA80-980EA4E126A9.jpeg

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aile Arasında ve Sofra Sırları filmlerini izlemeni öneririm, artı Avlu’nun tamamını izlemedim ama gördüğüm kadarıyla orada da baya iyiydi oyunculuğu. Türkiye’nin en iyi kadın oyuncularından birisi için şu yorumu yapman komik...

Hepsini geçtim Dilan Çiçek Deniz’in Demet Evgar’dan daha iyi bir oyuncu olduğunu iddia edebilmen için şu şekilde dizi/film izliyor olman lazım:

Ekli dosyayı görüntüle 90127

Bahsettiğin iki filmi de izlemedim, ama belki göz atarım önümüzde ki günlerde. Eğer Avlu'nun dijitalde devam etme durumu kesinleşirse önceki bölümleri de mutlaka izleyeceğim ne olursa olsun.

Ama beğenmek yada beğenmemek göreceli bir şey, ben Dilan'ın oyunculuğunu Demet'in oyunculuğundan daha iyi buluyorum her ne kadar sevmesem de Dilan'ı.

İkisinin de oynadığı dizi/filmleri gayet iyi izlediğimi düşünüyorum. :A

• Üzücü
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bahsettiğin iki filmi de izlemedim, ama belki göz atarım önümüzde ki günlerde. Eğer Avlu'nun dijitalde devam etme durumu kesinleşirse önceki bölümleri de mutlaka izleyeceğim ne olursa olsun.

Ama beğenmek yada beğenmemek göreceli bir şey, ben Dilan'ın oyunculuğunu Demet'in oyunculuğundan daha iyi buluyorum her ne kadar sevmesem de Dilan'ı.

Neyse ben malum butona basıp gidiyorum...

B4BC5711-1E22-4A11-912B-6FC327AF3E1A.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Aserat

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061

EdS7NTNXkAEyV8r.jpeg