Demet Evgar Resimleri

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
1980 doğumlu güzel oyuncu bir çok projede yer almıştır. Şu sıralar 'Alev Alev' isimli dizi ile gündemde olan Demet Evgar bir çok ödül almış yetenekli tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur.
Demet-Evgar-1.jpg
MV5BOWIzZGI0YzMtZWM2MS00NzNlLWI5MDctYzU3NjBhZWJjYWQ3XkEyXkFqcGdeQXVyOTczMTUxNDY@._V1_.jpg
KP6ppC2LEk-U7MmRAnz42Q.jpg
0x0-demet-evgarin-yillar-onceki-fotograflari-sok-etti-1559377864445.jpg
Um0GmFHgakedLo6IeWWkuw.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok başarılı bir oyuncu. Avlu'yu kısa videolar olarak bakmıştım bir ara ve efsane oyunculuk sergilemiş.
Bu bölümde de hep @Aserat 'a çalışıyorum gibi :F
bakalım sırada kimi açacağım. Önceden planlanıyorum. O an aklıma geleni açıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Her türde oynayan bilen oradaki gerçekliği hissettiren bir oyuncu. Bir çok dizisini ne yazık ki izlemedim. Gece kuşu olduğum için eskiden Bir Erkek Bir Kadın bakardım.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçen gün rüyamda gördüm, kız kulesi manzarası karşısındaki bir restoranda romantik bir akşam yemeği yiyip vişne suyu içiyorduk ve ülke meselelerini konuşuyorduk... Sonra Netflix'te yeni bir projesi olacağını filan söyledi bana, rüyamda fakat gerçekten öyle bir şey vardır belki bir yerde okumuşumdur bilinçaltı işte...

Yalnız cidden çok güzel kadın. Birlikte yemek yedik diye demiyorum, gerçekten o gözleri, yüz hattı... Fight Club'un Türk versiyonu çekilse direkt Marla Singer...

Bir Erkek Bir Kadın'daki o kaliteli oyunculuğu da unutulmazdı bu arada...

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Geçen gün rüyamda gördüm, kız kulesi manzarası karşısındaki bir restoranda romantik bir akşam yemeği yiyip vişne suyu içiyorduk ve ülke meselelerini konuşuyorduk... Sonra Netflix'te yeni bir projesi olacağını filan söyledi bana, rüyamda fakat gerçekten öyle bir şey vardır belki bir yerde okumuşumdur bilinçaltı işte...

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski