Demet Akbağ'dan 'Akrep'e Veda Paylaşımı!

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Akrep-Perihan-kimdir.png

Star TV'nin sevilen dizisi Akrep bu akşam yayınlanacak 26. bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Yapımcılığını 1441 Productions'ın üstlendiği dizide 26 bölüm boyunca Perihan Emgen karakterini canlandıran Demet Akbağ, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla rolüne veda etti. Akbağ paylaşımında 'Siz bakmayın fragmanın gerilimine, eğlenceli ve hüzünlü bir veda var bu akşam ekranda… Ben de, hikayesini çok merak ederek dahil olduğum Perihan ile vedalaşıyorum… #perihanemgen ‘in hikayesi zor bir hikayeydi. Ferda’nın da öyleydi… bu iki kadının annelik, evlatlık, kadınlık ve var olma savaşlarını birlikte anlattığımız herkese ve bizi izleyenlere teşekkür ederim🙏🏻 başka hikayelerde buluşmak dileğiyle hoşçakalın❤️😇' sözlerini kullandı.

Akrep, final bölümüyle bu akşam 20.00'de Star TV'de!

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
En kısa zamanda görürüz umarım başka hikayelerde.. Dizi setlerine kaç yıl sonra Akrep'e kadar canlandırdığı karakterlerin tam tersi bir karakter ile döndü ve çok güzel oldu. Keşke daha çok izleyebilseydik kendisini. :(

Bu arada @slhttnmtl, fragman ile ilgili yazdığı kısm şüphelendirdi. :A

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
En kısa zamanda görürüz umarım başka hikayelerde.. Dizi setlerine kaç yıl sonra Akrep'e kadar canlandırdığı karakterlerin tam tersi bir karakter ile döndü ve çok güzel oldu. Keşke daha çok izleyebilseydik kendisini. :(

Bu arada @slhttnmtl, fragman ile ilgili yazdığı kısm şüphelendirdi. :A
Ben sana demedim mi Ferda ölmeyecek diye. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy