Demet Akalın'ın Albümünün İsmi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Demet Akalın'ın merakla beklenen yeni albümünün ismi belli oldu!

23 Nisan'da yayınlanacak olan, içinde Sıla, Ayla Çelik, Serdar Arslan, Öze Bade Derinöz, Onur Özdemir, Gökhan Tepe gibi isimlerin şarkılarının yer aldığı albümün ismi ''Ateş'' olarak belirlendi.

''Ateş'' 23 Nisan'da yayında olacak. İşte Demet Akalın'ın albümden paylaşımları:

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Albüm kapağı böyleyse çok iyi. :D İsim konusunda aynı şeyi diyemem ama en azından Rakipsiz gibi imada bulunan bir isim seçmemiş.

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Albüm kapağı böyleyse çok iyi. :D İsim konusunda aynı şeyi diyemem ama en azından Rakipsiz gibi imada bulunan bir isim seçmemiş.
"albüm ateş ediyor" apla diyenleri RT'lemeye başla:F Album kapağı böyle olur mu hiç:F Yazı şekli olur ama benzer işler:X
65566

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
  • Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kendisini mi göstermeliydi diyorsun bence böyle de gayet şık olmuş albüm kapağı olabilir. Yazı stillerini ayrıca beğendim. :D

‘’Albüm ateş ediyor’’ güzelmiş :A
Pop diye arabesk/alaturkaları koyacakalr önümüze :A Kartonet içi böyle olabilir ben de beğendim ama illa foto çekinecektir :A İmaj bile tazelemeli bi zahmet:A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Pop diye arabesk/alaturkaları koyacakalr önümüze :A Kartonet içi böyle olabilir ben de beğendim ama illa foto çekinecektir :A İmaj bile tazelemeli bi zahmet:A
Bak fotoları güzel oluyor genellikle ona bir şey diyemem. :A Son çıkan iyiydi. :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Demet Seyhan Müzik'i bırakmasaydı Aynur Aydın çıkmazdı ortaya. :A
Ne alaka sen burda Demet’i mi savunuyorsun yanlış anlamadım umarım. :A Zaten Şeyma Subaşı ile de birbirine girmiş kadın polemik yaratmadan duramıyor. Son yıllarda Aynur daha başarılı bunu kimse inkar edemez. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ne alaka sen burda Demet’i mi savunuyorsun yanlış anlamadım umarım. :A Zaten Şeyma Subaşı ile de birbirine girmiş kadın polemik yaratmadan duramıyor. Son yıllarda Aynur daha başarılı bunu kimse inkar edemez. :A

Haha Demet napmış be Aynur üstüne alınıp profiline girip yazmış. :A Şeyma konusunda her türlü haklı zaten. :A

• İlginç

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Demet bunla da barişir merak etmiyorum artık :A Hatta Aynur'un bu çıldırışı ilk adım kesin :F
Aynur haklı, Demet dönem dönem birilerine takıyor ama ileride bu kadınla da kanka olur. :A
Hayaletli son bir albümü vardı kaç yıl önce bilmem :F Ondan sonra Demet hiçbir şarkıyı tutturamadı ciddi anlamda son yıllarda dinlenmiyor böyle gündeme gelecek kavgayla albüm öncesi :F

En son bu defa son isimli galiba şarkısı vardı keşke sözünde dursaydı bu sefer :A :A :A @Billy Kane @eskici @dreamy