Demba Ba Futbolu Bıraktı!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1631626598890.png

Demba Ba futbolu bıraktığını açıkladı!

Spor Toto Süper Lig'e 2013 Ocak ayında Chelsea'den Beşiktaş'a 8.5 milyon euro bonservis bedeliyle katılan Senegalli futbolcu Demba Ba, Beşiktaş formasıyla 46 maçta 28 gol 7 asist yapmıştı. Çin macerasından sonra ligde Göztepe ve Başakşehir formaları giyen Demba Ba, Beşiktaş formasıyla 16/17 sezonunda ve 19/20 sezonunda Başakşehir formasıyla şampiyonluk yaşadı. Başakşehir'den İsviçre'nin Lugano takımına transfer olan Demba Ba, üç maçta forma giydi ve kariyerini noktaladığını açıkladı. Demba Ba kariyeri boyunca 439 maçta 193 gol attı, 53 de asist yaptı.

Newcastle United, Premier Lig ve Beşiktaş hesapları, Twitter üzerinden Demba Ba'ya veda tweeti attı.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
Bu habere kimse yorum yapmamis.
Bence cok iyi bir futbolcuydu, Besiktas olsun, diger takimlara olsun cok katkisi olmustur. Yasadigi sakatlik kirilma noktasi oldu sanirim. Cok sevdigim bir futbolcuydu. Yolu acik olsun..

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu habere kimse yorum yapmamis.
Bence cok iyi bir futbolcuydu, Besiktas olsun, diger takimlara olsun cok katkisi olmustur. Yasadigi sakatlik kirilma noktasi oldu sanirim. Cok sevdigim bir futbolcuydu. Yolu acik olsun..
Yaşı da ileriydi severim kendisini ama nedense bir şey yazamadım ifade ile yetindim. Bir yılda bu kadar taraftar ile bağlantı kurmak kolay değil.

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi