deli saraylı

arabulucu84bjk

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
52
arkadaşlarr deli saraylının reytingleri iyice düşmüş totalde 40.sırada yer bulabilmiş show tv gibi bir kanalda cuma akşamı 8 de yayınlanıp ta bu kadar reytinglerinin düşmesi enteresan ama dedığınız gıbı bu kanalın dızının gunuyle ve saatıyle oynadığından kaynaklandığını düşünüyorum ve aynı zamanda kılıç günü ve şenyuva çok yetersiz bence önümüzdeki haftadan sonra 3 dizide yayından kaldırılır gibime geliyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,719
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yorumlarına katılıyorum. Sadece Şen Yuva'nın şimdilik kaldırılacağını düşünmüyorum. Dizi reytingini arttırıyor az da olsa. 1-2 ay şans verilecektir en azından.

Yorumlarını yeni konu açmak yerine, konulara yorum şeklinde atarsan daha iyi olur :) Konuların alt kısmındaki Hızlı Cevap bölümünden yazabilirsin yorumlarını :)

arabulucu84bjk

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
52
haklısın ewet şenyuva fox ta yeni başladığı için şans verilebilir ama kılıç günü ve deli saraylı bütün kredilerini tükettiler ayrıca umut yolcularının reytingi bunlardan çok daha iyi olmasına rağmen yayından kaldırılma kararı alınmıştı ve lale devri için de soylendı fakat lale devrının reytinglerinin ben o kadar da kotu olduğunu dusunmuyorumm yayın saatınden ve o saatte maçların yayınlanmasına bağlıyorum..

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,719
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Lale Devri ilk başlarda ciddi anlamda düşük reytingler alıyordu. Fakat, zamanla reytinglerini arttırdı. Şu anki durum çok kötü gözükmüyor. Ben kaldırılacağını düşünmüyorum.

Umut Yolcuları'nın reytingleri çok değişken. Bir hafta iyi bir hafta kötü. Ama ben yapımcıların devam kararı alacaklarını düşünüyorum. Star için bence iyi sayılabilecek reytingler alıyorlar.

arabulucu84bjk

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
52
bu arada son duyduğum habere gore unutulmazz dızısı devam kararı almış gerçekten bıtmesı saçma olurdu hıkayeye yenı karekterler gırdı ve dızının akışı gerçekten değişti çarşamba gunu yaprak dokumunun bıtışıyle unutulmazın reytınglerının artacağını dusunuyorum ama kanaldenın de çarşamba akşamı akşamını boş bırakmıcaktır emınım ayrıca diğer kanallarda o gun içn ayrıca bı yarış ıçındeler show tv muhteşem yüzyıl,doktorlar ve karadağlar yayına gırcek atvde kızım nerede başlıyor yenı başlayan ve kalıtelı dızılerın reytıng yarışına renk katıcakları ortadaaa...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,719
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet, Unutulmaz devam kararı aldı. Diziyi izlemiyorum ama bir anda bitmesi çok saçma olurdu ve izleyiciye saygısızlık olurdu. Doğru karar devam etmesi.

Yaprak Dökümü bitince Çarşamba günü dengeler tamamen değişecek. Çocuklar Duymasın ve Unutulmaz'ı olumlu yönde etkileyecektir. Kanal D'nin hamlesini merakla bekliyoruz.

Show TV'nin dizileri yayına girecek ama ben çok çok başarılı olacaklarını sanmıyorum. Birincilikten çok ilk 5-6 için yarışacak diziler gibi gözüküyorlar.

ATV'de Kızım Nerede ve Artık Büyüdüm başlayacak. Aslında ATV'nin yeni diziye ihtiyacı yok gibi gözüküyor. Yeni dizilerden biri, Bitmeyen Şarkı'nın yerine konulacak diye tahmin ediyorum. Ama Cumartesi günü PT1'de başarılı olması zor gözüküyor. Bitmeyen Şarkı'nın günü değiştirilip yeniden PT2 kuşağına kaydırılacaktır. Diğer dizinin ise Kılıç Günü'nün yerine başlayacağını düşünüyorum.

arabulucu84bjk

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
52
ewet aslında haklısın ama ben bıtmeyen şarkı için ayrı parantez açmak ıstıyorumm son 2-3 haftadır dızının heyecanı arttı reytınglerının yukseleceğını tahmın edıyorum aynı sekılde kuçuk sırlar çarşamba gununden cumartesı kuşağına akasya durağının arkasına konulması saçma oldu dızının çok ıyı reytınglerı vardı bu haftadan itibaren onunda yukselişe geçeceğini beklıyorum ve küçük kadınlarının yavaş yavaş fınal yapması gerektiğini düşünüyorumm....

kanal d nın turkan dızısı içinde tehlıke çanları çalması yakındır ızleyıcı dızıden yavas yavas uzaklaşmaya başladı aldığı reytıngler kanal denın bekledığı sevıyede reytıngler o dızı içinde acıl bır gun değişikliği olabılır

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,719
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bitmeyen Şarkı'nın reytinglerinin fazla artabileceğini sanmıyorum. Yok Böyle Dans, Akasya Durağı, Yahşi Cazibe Cumartesi'nin ilk üçünü kaptırmaz gibi gözüküyor.

Küçük Sırlar yazın Çarşamba günleri çok iyi reyting alıyordu. Çünkü karşısında çok fazla güçlü dizi yoktu. Bence reytingi bu seviyelerde devam edecektir. Belki Küçük Sırlar'ın Star'a geçme ihtimali olabilir. Tabii bununla ilgili bir duyum yok, tamamen varsayım :) Türkan'ı Cumartesi PT2'ye kaydırıp Küçük Sırlar'ı Star'a gönderme durumu olabilir bence.

Küçük Kadınlar büyük ihtimal sezon sonunda final yapacaktır. Reytingleri Star için gayet iyi hala ama final yapacağını tahmin ediyorum.

arabulucu84bjk

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
52
bu arada arka sokaklar akasya durağı ve yer gök aşkın başarısına parantez açalımm umduğumdan fazla reyting topladılar geçen senenın pazartesi akşamını ambargo koyduğu ezel ve türk malını geride bıraktılar çok büyük bir başarı ayrıca deniz yıldızı ve unutma beni gibi dizilerin başarısını gözardı etmemek lazım eminim ki o diziler kanal d de yayınlansa zirveye demir atarlar

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,719
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet Pazartesi günleri benimde tahmin ettiğimden çok farklı gelişti. Arka Sokaklar geçen sene Ezel ve Türk Malı'nın epey gerisinde kalmıştı. Bu sezon daha da kötüye gideceklerini tahmin ediyordum. Aksine en iyi sezonlarından birini çıkarıyor. Yer Gök Aşk ise tam bir mucize. FOX'tan böyle bir dizinin Ezel'i ve Türk Malı'nı geride bırakacağını sezon başında söyleselerdi gülerdik heralde :)

Akasya Durağı da geçen sezon ciddi düşüşler yaşamaya başlamıştı. Ama bu sene reytingini çok yükseltti.
Arka Sokaklar ve Akasya Durağı, yani Türker İnanoğlu'nun yapımcılığını yaptığı iki dizi Kanal D'yi epey memnun etmiş olmalı. Yalnız iki dizinin de AB grubuna sıkıntısı var. Özellikle Arka Sokaklar, Ezel'in çok gerisinde kalmaya başladı AB'de.

Deniz Yıldızı ve Unutma Beni'nin başarısını da yazıyorum zaman zaman yorumlarımda. Gerçekten ikisi de çok başarılı işler, reyting anlamında. Yakın zamanda diğer kanallarda da günlük diziler görürsek şaşırtıcı olmaz.

arabulucu84bjk

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
52
kesinliklee özellikle bunu atv ve show tv uygulasa reytingilerini cıddı anlamda artırır ama ben show tv nın reytinglerinin cıddı anlamda artacağını emınım doktorlar ve muhteşem yuzyıl buyuk katkı sağlıyacak tabi buna lale devri ve karadağlarda katkıda bulunursa show tvyı 2.kanal olarak bile görebiliriz canlı para guzel başladı ama zaman zaman reytignlerinde değişkenlik yaşanıyor ben bunu oturmuş dızılerın ızlenme oranına bağlıyorum ozellıkle salı gunlerı öyle bir geçer zaman kinin özeti bıle haftalardır hem totalde hem ab de 1.olması geçen sezonun flaş dizisi aşk ve cezanın bıle geride kalması salıyı zorluyor olsa gerek ......

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,719
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Show TV'nin reytingleri artacaktır ama ilk 3 kanal arasına girmesi zor gözüküyor bence. Show TV, diziler konusunda çok kötü politikalar izliyor. Önce Vatan da çok iddialı br diziydi ama hayal kırıklığı yaşadılar. Yeni dizilerin çoğunda da aynı hayal kırıklığını yaşarlar gibi geliyor. Canlı Para iyi başladı ama bu reytinglerin devamlılığı olacağını sanmıyorum. Şu anda oturmuş 1 tane bile dizisi yok Show TV'nin. Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz ile reytingleri artacaktır ama hafta içi hala çok zor onlar için.