Death Stranding Türkçe Altyazıyla Geliyor!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
8 Kasım 2019’da PlayStation 4 ve daha sonradan PlayStation 5 platformları için piyasaya sürülecek olan Death Stranding’in Türkçe Altyazıya sahip olacağı açıklandı.

Ünlü yüzlerle dolu, uzak bir gelecekteki distopya dünyasını anlatan Death Stranding’in 8 dakikalık oynanış videosu ise geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çok çok iyi haber be, bu oyunu hiçbir detayını kaçırmadan oynamış olacağız. Gönderin gelsin.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Harika oldu bu. İnşallah oyun benim oynayabileceğim tarzdadır çok yetenekli değilim çünkü. :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Oyun tam bir hayal kırıklığı duruyor incelemelerden görüldüğü üzere. Biz bir God of War, bir Horizon Zero tarzı özgün ve derinlikli bir şey beklerken adamlar Yurtiçi Kargo simülasyonu yapmış. :D Oradan oraya yürü dur, sırtında kargoyu getir götür. Açık dünya diye de sadece bir dağlık bayırlık arkaplan koymuşlar. Ne bir mekan var ne bir keşif özelliği adam akıllı.

Zaten çok pahalı oldukları için kafamız rahat ama değil para verip almak, Plus aylıkta bedava verseler sanmıyorum ki vakit harcarım.

Cyberpunk 2077 böyle hayal kırıklığı olmaz umarım. Ama onu Witcher yapımcısı olduğu için bir balon yapacaklarını hiç sanmıyorum. Üstelik Keanu Reavus başrolde olacak, Last of Us 2’den bile daha iyi bir oyun olabilir.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Oyun tam bir hayal kırıklığı duruyor incelemelerden görüldüğü üzere. Biz bir God of War, bir Horizon Zero tarzı özgün ve derinlikli bir şey beklerken adamlar Yurtiçi Kargo simülasyonu yapmış. :D Oradan oraya yürü dur, sırtında kargoyu getir götür. Açık dünya diye de sadece bir dağlık bayırlık arkaplan koymuşlar. Ne bir mekan var ne bir keşif özelliği adam akıllı.

Zaten çok pahalı oldukları için kafamız rahat ama değil para verip almak, Plus aylıkta bedava verseler sanmıyorum ki vakit harcarım.

Cyberpunk 2077 böyle hayal kırıklığı olmaz umarım. Ama onu Witcher yapımcısı olduğu için bir balon yapacaklarını hiç sanmıyorum. Üstelik Keanu Reavus başrolde olacak, Last of Us 2’den bile daha iyi bir oyun olabilir.

Detaycılığın çok ön plana çıkarılmaya çalışıldığı oyunlarda bu tarz sorunlar olabiliyor maalesef, 6 yıldır falan bu oyun üzerinde çalışılıyor ve muhtemelen detaycılık, derinlik en üst noktadadır. Bu yüzden anladığım kadarıyla filmi çekilse çok güzel olabilecek bir konu ve işleniş var ortada, ancak oyun olarak çok tatmin etmeyecek gibi.

Ayrıca yine tamamen şu ana kadar yapılan yorumlar üzerinden değerlendirme yapıyorum; detaylara çok önem vermekten, ana konu biraz unutulmuş. Hikaye oyunlarında asıl önemli olan nokta ana işleniş olmalı bence, detaylara çok boğulan oyunlar genelde pek tat vermiyor.

Fiyatı hızlı düşecektir bu yorumlar gerçeği yansıtıyorsa. Kutulu versiyonunu alabilirim çok hızlı bir düşüş olursa fiyatında, sonra takas yapıp Last of Us 2 alırım. :A

Cyberpunk 2077 destan olacak, bundan %99 falan eminim. :A Ortaya kötü ve balon bir iş çıkma ihtimali çok düşük bence.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oyunu merakla bekliyordum ama oyunda yürüme çok fazla. Boş bir alan yapmışlar yürü yürü bitmiyor. Youtube den izlerken arada sıkıldım. Hepsini izlemedim ama bu oyunu merakla bekliyordum bilmiyorum kararsız kaldım şuan. :( @Çiğdem @Forumdash

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oyunu merakla bekliyordum ama oyunda yürüme çok fazla. Boş bir alan yapmışlar yürü yürü bitmiyor. Youtube den izlerken arada sıkıldım. Hepsini izlemedim ama bu oyunu merakla bekliyordum bilmiyorum kararsız kaldım şuan. :( @Çiğdem @Forumdash
Oyunu oynayan adam oynuyormu oynamıyorsa sıkılırsın tabi cnm :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oyunu oynayan adam oynuyormu oynamıyorsa sıkılırsın tabi cnm :A :A :A
Ekran görüntüsü aldım senin için zamanında :A daha başlamamış vlla bu oynarsa izlerim yoksa yürüyüş oyunları sarmıyor beni :A
Screenshot_20191115_120736_com.instagram.android.jpg

• Harika
Reactions: Çiğdem