2018 Deadpool 2 - Film Yorumları

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
2013642-733261388.jpg

Deadpool (2018)

Türü: Macera, Komedi, Aksiyon
Senaryo: Paul Wernick, Rhett Reese, Ryan Reynolds
Yönetmen: David Leitch

Oyuncular:
Ryan Reynolds
Morena Baccarin
Josh Brolin
T.J. Miller
Brianna Hildebrand
Leslie Uggams
Zazie Beetz
Bill Skarsgard
Terry Crews
Rob Delaney
Julian Dennison

Filmin Konusu

Kız arkadaşı Vanessa ile mutlu ilişkisini sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable ile sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir ve Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar. Bu birbirinden farklı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte savaşmaya hazırdır.

Filmin Fragmanı

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Abi film çok güzeldi. Keşke bu film seneye gelseydi de daha çok Thanos göndermesi izleseydik dedim bir ara. Filmin başında aşırı ofansif göndermeler yaptılar.

X-Men ekibini görünce ağzım açık kaldı ve sonra çok güldüm. Brad Pitt'i görünce de bi afalladım. Peter ve Dopinder de müthişti ya.

Tek canımı sıkan şey Domino'nun koşma sırasındaki CGI'dı. CGI resmen ağlıyordu orada. Geri kalan her şey güzeldi.

Ayrıca o after credits beni bitirdi. Gelmiş geçmiş en iyi after credits. Bu tartışmaya kapalıdır. O yaptıkları beni efsane rahatlattı.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Deadpool Deadpool'dur. :A Çılgınca güldürür, göndermeleriyle kahkahalara boğar, kendini izletir, çılgın vahşet dolu sahneleriyle tiksindirir ve garip hissettirir. Ama günün sonunda keyifli bir tat bırakır. İlk filmin aşağısında mı değil mi bilmiyorum ama yakın diyebilirim. Diğer filmi de gelse elbette izlerim. :D

7.5/10

• Beğendim
Reactions: Sherlock