David Fincher'ın Yeni Filmi ve Detayları Belli Oldu!

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
David-Fincher-Michael-Fassbender.jpg

Usta yönetmen David Fincher'ın son projesi ve detayları belli oldu!

Psikolojik gerilim filmlerinin usta yönetmeni David Fincher'den hayranlarını sevindirecek haberler geldi. Son olarak Gary Oldman'ın baş rolünde yer aldığı Netflix yapımı Mank filmini yöneten usta ismin yeni projesi belli oldu. Seven, Fight Club, Zodiac, The Social Network, Gone Girl gibi kült filmlere ve House of Cards, Mindhunter ve Love, Death & Robots gibi sevilen dizilerde imzası olan yönetmenin yeni projesinin adı "The Killer" olarak açıklandı.

Netflix'te yayınlanacak olan filmin senaryosunu Seven ve Fight Club filmlerinde imzası olan Andrew Kevin Walker'ın yazacağı filmin baş rolü için de Michael Fassbender ile görüşülüyor. Bir suikastçiyi konu alacak olan yapımın vizyon tarihi ise henüz belli değil.​

• Beğendim
Reactions: MEnes

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Baş rol harikaymış. :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Netflix filmi olması kötü ancak senaryosunu yazacak kişinin Seven ve Fight Club imzası olması müthiş bir avantaj. Onun dışında psikolojik gerilime döneceği izlenimini aldım bu haberden. Fincher amcam bırak biyografiyi sen bildiğin yoldan devam et... Gone Girl ayarında bir film gelse bile kafidir şu aşamada...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
25 yılın ardından David Fincher ile Andrew Kevin Walker'ın yeniden çalışacak olması heyecan verici, bekliyoruz bakalım...

Yalnız yanlış hatırlamıyorsam Fincher ile Netflix bir anlaşma imzalamıştı, bu anlaşma doğrultusunda Fincher üst üste projeler çekecekti Netflix için. Bu durum umarım bundan sonra çıkaracağı filmlerin niteliğini düşürmez çünkü ardı arkasına Netflix için filmler çekecek gibi gözüküyor. Mank'le bu kötüye gidiş başladı denilebilir ama onu ayrı tutuyorum çünkü kariyerinde belli bir noktaya erişmesinin ardından, tamamen kişisel tatmini için çektiği bir filmdi o...