Dark Temada Üst Kısmın Renginin Değişmesi

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
0 oy gözüküyor şu an. +1 verdin mi gerçekten yoksa biri -1 verdi de öyle mi 0 oldu? :A
Birisi -1 vermiş . :A
IMG_20211020_184000.jpg
------

Aslında bu önerilere kaç tane olumlu , kaç tane olumsuz oy verildiğini görebilsek daha iyi olur sanki . Böyle oy kullandı mı , kullanılmadı mı anlaşılmıyor . :A @bazinga

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Güldürdün
Reactions: Cervantes

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yok yok içimizi tamamen karatmaya gerek yok orası mavi güzel duruyor.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Henüz net bir çoğunluk yok gibi gözüküyor.
"Başlıklarda Fazlalıklar" konusunda 5, burada 4. 1 oy ile mi kaybediyoruz çoğunluğu? (b)

Edit: kerem'in açtığı "Gizlilik Seçenekleri" de 7 oy almış mesela. IP adresi olayı imkansız ama diğer seçenekler ile ilgili bir şeyler yapılabilirdi bence, ne de olsa olumlu oy sayısı fazla.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
"Başlıklarda Fazlalıklar" konusunda 5, burada 4. 1 oy ile mi kaybediyoruz çoğunluğu? (b)

Edit: kerem'in açtığı "Gizlilik Seçenekleri" de 7 oy almış mesela. IP adresi olayı imkansız ama diğer seçenekler ile ilgili bir şeyler yapılabilirdi bence, ne de olsa olumlu oy sayısı fazla.
Oy sayısı tek ölçüt değil. Örnek verdiğin öneri başlığı açılmasa bile yapılacak türden bir şeydi. Eski temayla yeni tema arasındaki istenmeyen farklılığın giderilmesiydi. Burada durum farklı. Yapılır ya da yapılmaz demiyorum ama daha fazla yorum görmek istiyorum açıkçası...

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Oy sayısı tek ölçüt değil. Örnek verdiğin öneri başlığı açılmasa bile yapılacak türden bir şeydi. Eski temayla yeni tema arasındaki istenmeyen farklılığın giderilmesiydi. Burada durum farklı. Yapılır ya da yapılmaz demiyorum ama daha fazla yorum görmek istiyorum açıkçası...

Ya kaç gün oldu yazan yok işte değiştirmesi bu kadar mı zor göz alıyor ya