Netflix Daredevil 3. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,564
44,016
1,059
Bu sezonun ana kötüsü yine o olacak bence :Z:Z:Z
Geçenler de fark ettim de şu sarışın kızı baya bir sevmeyen ortaya çıkmış sende zaten sevmiyorsun naptı ki bu kız böyle bir herkes şey diyor Ezel'de ki Eyşan gibi oldu diyorlar.(b)
ben daha başlamadım ksımetse üç vakte kadar şapıcam :))
kareni çekiştiriyorsanız elimden çekeceğiniz var karen bu dizinin gülüdür o olmasa diziyi izlemezdim :)

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,564
44,016
1,059

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,861
1,060
27
Giresun
hogathamın önerdiği her iki dizide harika, özlelikle diziye başlamadan elite ergen dizisidir diyordumda çok sevdim diziyi, diziye dalasım var :)
Ne güzel beraber hareket ediyoruz. :Z

@Çiğdem- @destere Kıskanın :A
Haftasonu başlamaya karar verdik. :Z
Elite ve korku dizisini izleyin :A :A :A

Deredevile siz başlayınca devam edecem @destere ilk bölümü bir izle :A :A :A

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
10,925
1,926
375
Bremen
hogathamın önerdiği her iki dizide harika, özlelikle diziye başlamadan elite ergen dizisidir diyordumda çok sevdim diziyi, diziye dalasım var :)
Aaa kal biraz ayoll zaten görüşemiyoruz hem ortalıklarda kimseciklerde görünmüyor :A :A :A
Elite banada ergen dizisi gibi geldi. Pis Yedili'nin yabancı versiyonu hatta. :A

Şu korku dizisinin Imdb puanı çok yüksek. Önce Elite'i sonra diğerini izleyeceğiz. :A @Harunnn60

Son düzenleme:

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,861
1,060
27
Giresun
Elite banada ergen dizisi gibi geldi. Pis Yedili'nin yabancı versiyonu hatta. :A

Şu korku dizisinin Imdb piano çok yüksek. Önce Elite'i sonra diğerini izleyeceğiz. :A @Harunnn60
İkisinide izleyin işte toplam 18 bölüm 1 tane dizi etmiyorlar :A :A :A

Elite okulla alakalı değil tamamen cinayet ana konusu Pll tarzında diyorum daha nasıl örnek vereyim ayoll :A :A :A @destere @Harunnn60 @xemrexxx