Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Konu hortlatma böle yapılır 😎🤣

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220126-062258_Chrome.jpg
    Screenshot_20220126-062258_Chrome.jpg
    298.6 KB · Hit: 54

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
6. bölümü bitirdim.

10/10
Yıllardır izlemek istiyordum marvel daredevil'i yıllar sonra come back yapınca daha fazla dayanamadım.
Üçüncü sezona geçmeden önce The Defenders isimli mini diziyi izlemeyi unutma. İzlemeden geçersen bir sürü boşluk kalır, bağlantılı bir şekilde başlıyor çünkü. Aynı zamanda ikinci sezon diziye dahil olan The Punisher karakterine özel dizi var, belki önceden izlemişsindir bile, izlemediysen bitince onu da izleyebilirsin. Tabii Karen Page karakteri dışında pek ortak nokta yok iki ayrı dizi olarak ama işte girişi bu dizinin ikinci sezonuyla oluyor.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,663
Puanı
1,060
Yıllardır izlemek istiyordum abla marvel daredevil'i yıllar sonra come back yapınca daha fazla dayanamadım.

İyi etmişsin ben ikinci sezonu izleyemedim daha bende izlicem inşAllah
------

Üçüncü sezona geçmeden önce The Defenders isimli mini diziyi izlemeyi unutma. İzlemeden geçersen bir sürü boşluk kalır, bağlantılı bir şekilde başlıyor çünkü. Aynı zamanda ikinci sezon diziye dahil olan The Punisher karakterine özel dizi var, belki önceden izlemişsindir bile, izlemediysen bitince onu da izleyebilirsin. Tabii Karen Page karakteri dışında pek ortak nokta yok iki ayrı dizi olarak ama işte girişi bu dizinin ikinci sezonuyla oluyor.

Benimde aklımda olsun bu :D

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İyi etmişsin ben ikinci sezonu izleyemedim daha bende izlicem inşAllah
------

Benimde aklımda olsun bu :D
Bu arada The Punisher dizisini daha çok seversin muhtemelen, @Polat Şaşmaz da öyle. Kural tanımaz, acımasız, adalet avcısı, intikam savaşçısı çünkü. Kurtlar Vadisi'nde yer alsa sanırım hiç sırıtmaz. Karakteri canlandıran Jon Bernthal'ın Gürkan Uygun kadar sert bir yüzü var. Daredevil senaryo bakımından daha iyi ama gerçekçilik bakımından bence The Punisher bir tık daha iyi. Birisi bir tık fantastiğe yakın ama diğeri daha gerçekçi. Tabii senaryo bakımından Daredevil daha kaliteli, her sezon üst düzey temposu var. Muhtemelen iki dizi de döner yakında yeni sezonuyla. Netflix yüzünden yeni sezon çıkmıyordu, Disney Plus'ın çıkmasının böyle bir dezavantajı vardı, diğer türlü daha devam ederdi. Disney Plus çıktı diye engel koydular dizilere, mantıklı bir tercih yaptılar bunu yaparak, iptal ettiler. Yine de yeni sezonları yakında çıkabilir, pürüzler kalkar.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,663
Puanı
1,060
Bu arada The Punisher dizisini daha çok seversin muhtemelen, @Polat Şaşmaz da öyle. Kural tanımaz, acımasız, adalet avcısı, intikam savaşçısı çünkü. Kurtlar Vadisi'nde yer alsa sanırım hiç sırıtmaz. Karakteri canlandıran Jon Bernthal'ın Gürkan Uygun kadar sert bir yüzü var. Daredevil senaryo bakımından daha iyi ama gerçekçilik bakımından bence The Punisher bir tık daha iyi. Birisi bir tık fantastiğe yakın ama diğeri daha gerçekçi. Tabii senaryo bakımından Daredevil daha kaliteli, her sezon üst düzey temposu var. Muhtemelen iki dizi de döner yakında yeni sezonuyla. Netflix yüzünden yeni sezon çıkmıyordu, Disney Plus'ın çıkmasının böyle bir dezavantajı vardı, diğer türlü daha devam ederdi. Disney Plus çıktı diye engel koydular dizilere, mantıklı bir tercih yaptılar bunu yaparak, iptal ettiler. Yine de yeni sezonları yakında çıkabilir, pürüzler kalkar.

En sevdiğim tür mutlaka izleyeceğim bu dizileri ya Jon Bernthal biliyorum Twd de izlemiştim dediğinde doğrusun Kurtlar Vadiside oynasa sırıtmaz sert rollerde çok iyi

• Beğendim

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Şimdi baktım da defenders 8 bölümmüş iyi. Imdb puanı da düşük gelmiş. Karantina da birkac günde bitiririm hepsini.

Punisher ilgimi çekmedi hiç. Ama bu dizinin gazıyla izleyebilirim belki.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şimdi baktım da defenders 8 bölümmüş iyi. Imdb puanı da düşük gelmiş. Karantina da birkac günde bitiririm hepsini.

Punisher ilgimi çekmedi hiç. Ama bu dizinin gazıyla izleyebilirim belki.
The Punisher ile ilgili küçük bir kesit paylaşayım, ondan sonra ilgini çeker belki. Diziyle ilgili öyle spoiler değil, sadece küçük bir sahne. @Angelica da izlesin hatta. Bu sahneden de öte sahneler var.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
The Punisher ile ilgili küçük bir kesit paylaşayım, ondan sonra ilgini çeker belki. Diziyle ilgili öyle spoiler değil, sadece küçük bir sahne. @Angelica da izlesin hatta. Bu sahneden de öte sahneler var.

Biriken çok şey var ya. Sherlock Holmes, GOT 2.sezonlarinda kaldım. Fox ve Sony'nin filmleri (Xmen vs.) var. Sonra bakarım buna. Buna gelene kadar çok şey var. Birgün mutlaka izlerim.

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Biriken çok şey var ya. Sherlock Holmes, GOT 2.sezonlarinda kaldım. Fox ve Sony'nin filmleri (Xmen vs.) var. Sonra bakarım buna. Buna gelene kadar çok şey var. Birgün mutlaka izlerim.
Yeni başladın sanırım yabancı dizilere. :D Breaking Bad efsanesini de es geçme, listeye al. Sonra El Camino'yu izle ve tabii ki Better Call Saul'u da es geçme. :D

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hep biriktirdim biriktirdim durdum artık izleme vakti. Yavaş yavaş izliyorum hepsi listemde
Alt yazılı izliyorsan biraz alıştıktan sonra sitcom dizileri de izlersin. :D Yavaş yavaş, sakin sakin izlemek en iyisi, en önemlisi de bitirmeden diğerine geçmemek en iyisi. Yarım bırakıp diğerine geçince sıkıntı oluyor.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,663
Puanı
1,060

Amanımm sahneye bak vallahi ilgi çekici bir sahneydi bu arada bu adamın saçlı halide iyiymiş :D

• Beğendim