kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Çiğdem- @Forumdash @MasacRE- @kerem başlayalım bu diziye derim. :A İyice popüler olmuş Netflix dağıtıcı görevini üstlenince :A

Ben önerdiğimde @MasacRE- @destere @Maskeli Fedai hepsi kaçıyordu şimdi tutmuşsa izlerler @xemrexxx izliyordu sadece :F @Forumdash bilmem :A
Daha öncede söylenmişti bu dizi de konu çok aşklı meşkli gibi görünüyor demiştim. Ama türleri crime,drama,thriller yazıyor puanı da 8'miş. İzlenebilir gibi duruyor :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,440
Puanı
1,061
Aaa dur ayoll bizimkiler bir hortlasın öyle tek izlemek yok zaten dizi bulmakta sıkıntı çekiyoruz :A :A :A

Bizimkiler dediği de sadece @destere oluyor. :A @xemrexxx

O zaman biz önden izliyoruz :A Size referans oluruz :A

Kötü bile olsa iyi dersen:A

Daha öncede söylenmişti bu dizi de konu çok aşklı meşkli gibi görünüyor demiştim. Ama türleri crime,drama,thriller yazıyor puanı da 8'miş. İzlenebilir gibi duruyor :A
bizim forum icin tehlikeli bence bu dizi saplantılı bir aşkı anlatıyor :A @destere kesin izler ama yan rolde pll den emily var kızı yine lezbiyen yapmışlar :A @mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bizim forum icin tehlikeli bence bu dizi saplantılı bir aşkı anlatıyor :A @destere kesin izler ama yan rolde pll den emily var kızı yine lezbiyen yapmışlar :A @mrt-06
Kötü bile olsa iyi dersen:A
Bizimkiler dediği de sadece @destere oluyor. :A @xemrexxx
@Forumdash Bakar belki o yeni fikirlere açık :A @MasacRE- yine kem küm eder :A

Bugün izle :A
@MasacRE- İzlerse kütük kardeşi @Maskeli Fedai de izler :A :A :A

@destere de hortlayınca katılır artık bize tabi yine sessiz sedasız gitmediyse Harun şu aydan kurtulduğuna sevinir :A :A :A

Emre izliyorsa bu dizi tuhaftır ama Elite gibi sağlam çıkabilir sen onu izlemişmiydin Faruk bey Guzman var :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1 - 1x2 - 1x3

Diziyi ben beğendim 10 bölüm olması da çok iyi olmuş. Diziye başlarken sanki aşk daha ön planda gibi zannediyorsunuz ama öyle bir şey yok. Dizi cinayetler-crimanal işler - ve sosyal medyanın hayatımıza ne kadar müdahale ettiğini de gösteriyor. :A Başrol oyuncularını da beğendim. :A

Başrolde ki çocuk ne kadar takmış kıza. :F Baya baya aşık. :A Kız başkası ile yatıyor ama yine sevgisinden de vazgeçmiyor. :F Bir ara da kız soyunurken filan kendinde geçiyordu. İzleyenler anlar. :A Neyse adam Her şeyi ince ince hesaplamış böyle. Ama arada panik yapıyor. :A Kızın eski sevgilisini de öldürmesi iyi oldu şöyle bir kaç kişi daha öldürse çok iyi olur. :F Yalnız ormanda cesedi yaktı ama ilerde başına iş almaz diye düşnüyorum gerçi adamı içecekle öldürdü yani adam bir nevi kendi kendini öldürmüş gibi oldu.

Zengin kızın evinde ki kitabı da başrolde ki eleman çaldı bence. Kız zaten ona taktı baya ilerde bela olur. :A Çocuğa da sürekli kitap verip okutması ile çok güzel sahneler çekilmiş arada bir nefes alıyorsunuz bu sahne ile yalnız üvey babası ne kadar gıcık. Hemen ölmesi lazım. :A

Şu akademisyen kılıklı adama da gıcık oldum. Bacaklara filan dokunuyor sonra tahrik ettin diyor pişkin pişkin. :A Kart Horoz :A Tehdit edildi ama yine bela olabilir gibi.

Başrolde ki kızın arkadaşları da çok gereksiz. :F Yok karnım ağrıyor gel yok çişim geldi gel fialn ayy ney böyle :A Hepsinden kurtulmalı bence başrolde ki kız.. :A

3.bölüm son sahnesine baya güldüm. :A Adam çok emiindi kendinden. :A

@kerem @xemrexxx