Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Ya yayınlandığı kanalın 50 dk şartı var sanırım çünkü tüm dizileri 50-55 dk. :D Şöyle 40-45 dakika olsa daha süper olurdu neyse ki 13 bölüm. :D
ya 50 dakika zaten çok az bi süre. demek istediğim 50 dakika süre içerisinde sıkmaması lazım. belkide dizinin türü buna müsaade etmiyordur. neyse öbür dizinin ismi ney onuda alim listeme başlarım yakın zamanda. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x5

beklenen matt & claire öpüşmesi oldu. :D vladiynin kardeşini kafası kopmuş şekilde getirdiler süper sahneydi. :D bu karen page mat'a mı aşık acaba. :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x1

Açıkcası hoşuma gitti ilk bölüm, bir kalite kokusu vardı.
Bölümün başından beri bu adam bu haliyle nasıl bu kadar kas yapmış derken, önce babasını boksör olduğunu en sonda spor salonunda ki sahneyle kanıtladılar biraz.

Fakat hala nasıl dövüşmeyi öğrendiği bir muamma,duyuları ne kadar iyi olursa olsun sessiz öğeleri nasıl tespit edip iş yapıyor umarım gösterirler yakın bir zamanda. :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x6

"İşte bu!" dediğim bir bölüm oldu. İlk 5 bölümde ara ara sarmadığı olmuştu, 6. bölüm ya tamam, ya devam niteliğindeydi benim için, bölümü izleyince sonuna kadar devam dedim. :D

Matt, Vlademir'i yanına alarak boş bir binada ondan Fiks ile ilgili bilgiler almaya çalıştı. Aynı zamanda polisler ve Fiks'in adamları binaya baskına geldi. Muhteşem bir aksiyon - gerilim yaşattılar. Fiks ve Matt'ın telefon konuşması şahaneydi.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x7

Oovvv dizi boyut değiştiriyor resmen.
Yine muhteşem bir bölümdü. Matt'ın küçükken tanıştığı ve sonradan eğittiği kişi 20 yıl aradan sonra Matt'ın karşısına çıktı. Fiks'in işini beraber halledicekler diye düşünmüştüm, hatta bu yöndede ilerledi dizi ama adam ters köşe yaptı son sahnede. Karen Page önceki bölümlerde Matt'a daha yakın davranıyor gibi geliyordu bana ve bu bölümde açık etti, Matt'an hoşlanıyor.:D Bu durum sonradan Matt ile Foggy'nin arasını açmaz umarım. :(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x7

Oovvv dizi boyut değiştiriyor resmen.
Yine muhteşem bir bölümdü. Matt'ın küçükken tanıştığı ve sonradan eğittiği kişi 20 yıl aradan sonra Matt'ın karşısına çıktı. Fiks'in işini beraber halledicekler diye düşünmüştüm, hatta bu yöndede ilerledi dizi ama adam ters köşe yaptı son sahnede. Karen Page önceki bölümlerde Matt'a daha yakın davranıyor gibi geliyordu bana ve bu bölümde açık etti, Matt'an hoşlanıyor.:D Bu durum sonradan Matt ile Foggy'nin arasını açmaz umarım. :(
Ya dedim sana az sabret dizi açılacak diye. :D

Bu kızlar niye böyle hep milletin arasını açıyor. :(

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Ya dedim sana az sabret dizi açılacak diye. :D

Bu kızlar niye böyle hep milletin arasını açıyor. :(
burda page'nin bi suçu yok zorla kendini sevdirmedi ya kadın. :D bilmiyor bile foggy'nin kendisinden hoşlandığını.:D ve sen niye böyle bişey dedin şimdi yoksa araları açılıyor mu? .s

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Birkaç bölüm durgun olmasıyla beraber güzel bir süper kahraman dizisi diyebilirim ilk sezonu sıkılmadan izlemiştim yeni sezonu bekliyorum artık. :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x8

Güzel bir bölüm izledik. Ağırlıklı Fisk'in çocukluk sahneleri vardı. Güya Fisk'i bize sevdirecekler. :A Final sahnesi çok hoştu. Laptop... :(

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x9

Kendimden geçtim izlerken, muhteşemdi. Nubo, Matt dövüşünü soluksuz izlerken Fisk'in gelmesi şok etkisi yaptı. Foggy maskelinin Matt olduğunu öğrendi ve şokun etkisini atlatabilmiş değilim. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x10

Aksiyon yoktu belki ama sıkmadı ve güzel sahneler oldu. Foggy gerçeği öğrenince baya kötü oldu. Matt ilk tanıştıkları sahneleri izledik, ikilinin karşılıklı sahneleri çok iyiydi gerçekten. Ama sonu hiç yakışmadı Foggy'e. :( Ben ile Karen'in gittikleri bakımevinde Fisk'in annesiyle tanışmaları aşırı tesadüf bir o kadarda dikkat çekici noktaydı. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x11

Page sen harikasın! :Z Efsane bir bölüm izledik. (Bu arada Page ile ilgili geçen bölümde Fisk'in annesini bulduğu sahne için aşırı tesadüf yorumumu geri alıyorum kadın bilerek gitmiş oraya. :A ) Wesley'den de kurtulduk Fisk köşeye sıkışıyor mu ne? :D Uzun bir aradan sonra Claire'yi tekrar görmek sevindirdi. :hearteyes:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x12

Harika bir bölüm oldu. Ya Page ya Ben ölecekti ve Ben öldğ her ne kadar üzülsemde Page'ye tercih ederim. :A Akşama s.finaline geçip ilk sezonu hayırlısıyla bitireceğiz. :Z