Show Darısı Başımıza - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
f6046745-1ce2-40d8-81c4-53de9f167d3a.jpg

Show TV'nin yeni ve iddialı dizisi ''Darısı Başımıza'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Gold Film'in, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın, senaristliğini Deniz Dargı'nın üstlendiği dizinin kadrosunda Ozan Dolunay, Elif Doğan, Devrim Yakut, Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün ve Eda Başlamışlı yer alıyor.

''Darısı Başımıza'' yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'de Show TV'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Erkenci Kuş dizisinden kat kat güzel olmuş. Çok iyi bir iş olmuş. Bayağı akıcı ilerliyor. Evet klişe tabi ama izlettiriyor kendini. :)

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Çok azına baktım hayatımda izşediğim en saçma dizi olabilir kalbimin sultanı star tv yi açtım benim dizim başladı

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Benim konumu da kilitledi ama ses etmedim @Yiğitt arkadaşıma madem söz açıldı :)
Dizi yorum konusu açma yetkisi editörlerde diye biliyorum, yıllardır uygulanan kural bu değil mi? Sen editörsün de benim mi haberim yok acaba? (b)

"Darısı Başınıza" diyerek @Yiğitt'e inceden laf sokuyor Deniz Bey. Siz ne söyleyeceksiniz Sayın Yiğit? :)
Ortalık karıştırmazsak daha hoş olur sanki? :)