Danny Green, Los Angeles Lakers’ta!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
69405

NBA serbest oyuncu piyasasında, Kawhi Leonard’ın ardından kararı en çok merak edilen isimlerden biri de Danny Green’di.

Geçtiğimiz sezon Toronto Raptors formasıyla NBA şampiyonluğu yaşayan Danny Green, serbest kaldığı bu yaz tercihini Los Angeles Lakers'tan yana kullandı.

32 yaşındaki oyuncu, ESPN’den Adrian Wojnarowski’nin haberine göre iki yıllığına 30 milyon Dolar karşılığında Los Angeles Lakers ile sözleşme imzalayacak.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Anlaşılan max kontrat yerine yan parçalara yöneleceğiz. Olsun be kardeşim, yeter ki şutör gelsin... AD ve KİNG şampiyonluk için yeterlidir bence, rotasyon geniş olsun o da iyidir.
Biraz fazla para verilmiş ama sınırlı sayıda serbest oyuncu kalınca bari bunu kaçırmayalım diye acele ettiler herhalde :A Ama iyi katkı verir, bu tarz şutörler lazım takımlara.

Kesinlikle iyi bir oyuncu ama işte beklentiler Kawhi seviyesine çıkınca kim gelirse gelsin tam anlamıyla tatmin etmiyor. Lakers, Kawhi ile biraz daha erken görüşüp transferin olup/olmayacağını daha erken netleştirebilirmiş. Öyle olsa çok daha iyi yan parçalar alınabilirdi ama yapacak bir şey yok, klasik Lakers yönetimi işte. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Kesinlikle iyi bir oyuncu ama işte beklentiler Kawhi seviyesine çıkınca kim gelirse gelsin tam anlamıyla tatmin etmiyor. Lakers, Kawhi ile biraz daha erken görüşüp transferin olup/olmayacağını daha erken netleştirebilirmiş. Öyle olsa çok daha iyi yan parçalar alınabilirdi ama yapacak bir şey yok, klasik Lakers yönetimi işte. :A
Aynen adaşım, şaşırmadım bu olaylar sonucunda. DMC, Danny Green, Alex Caruso ve diğer oyuncular falan. Düşününce çeşitliliği olan bir kadro oldu gibi. Ama bakalım birlikte nasıl oynayacaklar. Bu sene sanırım geceleri uykumu Lakers'a göre ayarlayacağım. Hatta bunu normal sezonda bile yapabilirim, o derece bir merak var. :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aynen adaşım, şaşırmadım bu olaylar sonucunda. DMC, Danny Green, Alex Caruso ve diğer oyuncular falan. Düşününce çeşitliliği olan bir kadro oldu gibi. Ama bakalım birlikte nasıl oynayacaklar. Bu sene sanırım geceleri uykumu Lakers'a göre ayarlayacağım. Hatta bunu normal sezonda bile yapabilirim, o derece bir merak var. :A
Enes yoldaşımın cidden geceleri kalkıp NBA maçlarını izleyeceğini düşünüyor musun Şerlok beyciğim? :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes