Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ligde ikinci sırada bulunan BB Erzurumspor, sahasında konuk ettiği Ümraniyespor'u 4-1'lik skorla devirdi, puanı 62'ye yükseltti ve Hatayspor'un ardından 2.olarak adını Süper Lig'e adını yazdırdı.
Erzurumspor'a galibiyeti getiren golleri Emrah Başsan (2), Jugurtha Hamroun (pen.) ve Ibrahim Sissoko kaydetti. Ümraniyespor'un tek sayısı ise Muhammed Gönülaçar'dan ge
Tarihinde geçen yıl ilk kez çıktığı Süper Lig'de beklenen performansı gösteremeyerek TFF 1. Lig'e düşen Büyükşehir Belediye Erzurumspor, bir yıldır hasretini çektiği Süper Lig'e ikinci kez yükselmenin mutluluğunu yaşıyor.
Bizde Fav10 ailesi olarak dadaşlarımızı kutluyoruz.
Öte yandan play-off oynaycak takımlar da belli oldu. Ligi ilk 6'da bitiren Adana Demirspor, Akhisarspor, Fatih Karagümrük ve Bursaspor play-off oynamaya hak kazandı.
1595093502115.png

• Harika
Reactions: Polat Şaşmaz

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sevindim, FM kariyerimde Fenerbahçe ile epey iyi ilişkiler geliştirmiştik genç oyuncu transferleri konusunda. :A

Playoff'a kalan tüm takımlar da iyi. Ümraniye, Osmanlı gibi eften püften takımlar yok. Kim çıkarsa çıksın güzel. :Z

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Sevindim, FM kariyerimde Fenerbahçe ile epey iyi ilişkiler geliştirmiştik genç oyuncu transferleri konusunda. :A

Playoff'a kalan tüm takımlar da iyi. Ümraniye, Osmanlı gibi eften püften takımlar yok. Kim çıkarsa çıksın güzel. :Z
Play-off'da hangi takımın gelmesini istersin? :bhr:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Asansör takım Süper lige çıktı ne diyim ben sana Altay durdun durdun bizi buldun
Tebrikler Erzurum

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Geçen sene yenen hakkımızı söke söke almaya geliyoruz. Adalet yerini buldu
Ben de seviyorum Erzurum'u elenince üzülmüştüm. Genelde küme hattında kimi desteklesem düşüyor. Bu sene de Kayseri'yi destekliyorum. Doğudan bir takım lige şart bence. O soğuğu deplasmanda görmek lazım :A

• Güldürdün
Reactions: Polat Şaşmaz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Ben de seviyorum Erzurum'u elenince üzülmüştüm. Genelde küme hattında kimi desteklesem düşüyor. Bu sene de Kayseri'yi destekliyorum. Doğudan bir takım lige şart bence. O soğuğu deplasmanda görmek lazım :A
Erzurumspor deplasmanında soğuğa dayanıksız Seriyi düşünemiyorum :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24