Dadaşlar Yeniden Süper Lig'de!

Gerekli24

Favori Üye
2 Şubat 2020
1,426
742
114
17
Bursa
Ligde ikinci sırada bulunan BB Erzurumspor, sahasında konuk ettiği Ümraniyespor'u 4-1'lik skorla devirdi, puanı 62'ye yükseltti ve Hatayspor'un ardından 2.olarak adını Süper Lig'e adını yazdırdı.
Erzurumspor'a galibiyeti getiren golleri Emrah Başsan (2), Jugurtha Hamroun (pen.) ve Ibrahim Sissoko kaydetti. Ümraniyespor'un tek sayısı ise Muhammed Gönülaçar'dan ge
Tarihinde geçen yıl ilk kez çıktığı Süper Lig'de beklenen performansı gösteremeyerek TFF 1. Lig'e düşen Büyükşehir Belediye Erzurumspor, bir yıldır hasretini çektiği Süper Lig'e ikinci kez yükselmenin mutluluğunu yaşıyor.
Bizde Fav10 ailesi olarak dadaşlarımızı kutluyoruz.
Öte yandan play-off oynaycak takımlar da belli oldu. Ligi ilk 6'da bitiren Adana Demirspor, Akhisarspor, Fatih Karagümrük ve Bursaspor play-off oynamaya hak kazandı.
1595093502115.png

• Harika
Reactions: Polat Şaşmaz

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
82,989
38,280
1,060
Sevindim, FM kariyerimde Fenerbahçe ile epey iyi ilişkiler geliştirmiştik genç oyuncu transferleri konusunda. :A

Playoff'a kalan tüm takımlar da iyi. Ümraniye, Osmanlı gibi eften püften takımlar yok. Kim çıkarsa çıksın güzel. :Z

12.Adam

Favori Üye
4 Nisan 2016
3,655
2,672
310
30
Sevindim, FM kariyerimde Fenerbahçe ile epey iyi ilişkiler geliştirmiştik genç oyuncu transferleri konusunda. :A

Playoff'a kalan tüm takımlar da iyi. Ümraniye, Osmanlı gibi eften püften takımlar yok. Kim çıkarsa çıksın güzel. :Z
Play-off'da hangi takımın gelmesini istersin? :bhr:

Felon

Favori Üye
OSM Fav10 Ligi En İyi Menajeri
22 Haziran 2012
9,295
2,732
360
24
Bodrum
Asansör takım Süper lige çıktı ne diyim ben sana Altay durdun durdun bizi buldun
Tebrikler Erzurum

Polat Şaşmaz

Favori Üye
OSM Fav10 Ligi Şampiyonu
15 Aralık 2011
60,846
33,111
1,061
Elbet Birgün Buluşacağız
Ben de seviyorum Erzurum'u elenince üzülmüştüm. Genelde küme hattında kimi desteklesem düşüyor. Bu sene de Kayseri'yi destekliyorum. Doğudan bir takım lige şart bence. O soğuğu deplasmanda görmek lazım :A
Erzurumspor deplasmanında soğuğa dayanıksız Seriyi düşünemiyorum :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24