Da Vinci Demons Hakkında Son Dakika Gelişmeleri

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
7.9 bu tarz bir dizi için çok düşük. 8.5 - 9.0 arası bir puanla başlamasını beklerdim. İzlesem beğenirim belki ama fazla da dizi izlemek istemiyorum sadece en iyilerini izlemek istiyorum. Vikings ve Hannibal daha cazip gibi şu an...
Anladım.Ama İMDB'ye pek güvenme.Hannibal 2.sezonu zar zor görecektir.Reytingi diiip desem yeridir.İMDB'de o kadar notu nasıl almiş şaşkınım.Beğeniyorsunuz neden tv'de izlemiyorsunuz?(ey ABD halkı deyip isyana girmek istiyorum:X) Ben bile temkinli izliyorum.Kanallarina ve reytingine görede Davinci çok iyi gönul rahatliğiyla izlenebilir.(birazdan gelişmeleri haber yapıcam)

- - - Ekleme - - -

spoiler ister misni :F

Ver ver :X Nasılsa izledim:J

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,048
Puanı
1,061

Anladım.Ama İMDB'ye pek güvenme.Hannibal 2.sezonu zar zor görecektir.Reytingi diiip desem yeridir.İMDB'de o kadar notu nasıl almiş şaşkınım.Beğeniyorsunuz neden tv'de izlemiyorsunuz?(ey ABD halkı deyip isyana girmek istiyorum:X) Ben bile temkinli izliyorum.Kanallarina ve reytingine görede Davinci çok iyi gönul rahatliğiyla izlenebilir.(birazdan gelişmeleri haber yapıcam)

- - - Ekleme - - -

o zaman şu güney amerikayı açıkla bnm kafa karıştı :F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

- - - Ekleme - - -

Hannibal'in reytingleri fena değil NBC'ye göre. NBC'nin dizileri zaten hiç izlenmiyor. Sadece IMDb'ye bakmam diğer sitelere de bakıyorum Hannibal çok yüksek her yerde. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,048
Puanı
1,061

1475'i ilk bölümde yazıyor muydu? Bakıyorum şuan hala göremedim.Sen nerden gördün.

başka bir dizide medici rolündeki, adam 1475 te vardı ve aynı yaşlardaydı zaten medicilere karşı halk 1494 falan ayakalnıyor adamalrın devri bitiyor :) davinci de 1452 de doğmuş en fazla 30 olsa 1482 deyiz en kötü

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
başka bir dizide medici rolündeki, adam 1475 te vardı ve aynı yaşlardaydı zaten medicilere karşı halk 1494 falan ayakalnıyor adamalrın devri bitiyor :) davinci de 1452 de doğmuş en fazla 30 olsa 1482 deyiz en kötü
hmmm...Tahminen yaptın yani? Neyse ben tarihi anlatsınlar tam anlatsinlar düşüncesinde değilim."belki gerçekte erken keşfedilmiştir" kayıtlara geçmemiştir.Sonucta adam kimsenin bilmediği bi kitap üzerinde çalişiyor:confused:Kitap diziye fantastik kurgu olarak eklensede kim bilir gerçekte böyle kitap vardir.Vee erken keşfedilmiştir kim bilir?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,048
Puanı
1,061

hmmm...Tahminen yaptın yani? Neyse ben tarihi anlatsınlar tam anlatsinlar düşüncesinde değilim."belki gerçekte erken keşfedilmiştir" kayıtlara geçmemiştir.Sonucta adam kimsenin bilmediği bi kitap üzerinde çalişiyor:confused:Kitap diziye fantastik kurgu olarak eklensede kim bilir gerçekte böyle kitap vardir.Vee erken keşfedilmiştir kim bilir?
bilemicem Türk karakteri için ne düşünüyosun :D @OzaN