"Dünya Güzellerim Masada" Programının Yayın Tarihi Belli Oldu! | Youtube

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
64,338
Puanı
1,060
"Dünya Güzellerim Masada" programının yayın tarihi belli oldu!

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman üçlüsünün gündemdeki son olayları yorumlayacakları, yeni adıyla "Dünya Güzellerim Masada" programının ilk bölümü yarın yayında olacak.

Yapımcılığını Bloom Medya'nın üstlendiği "Dünya Güzellerim Masada" ilk bölümüyle yarın Youtube'da!

İlk bölümüne göre devam ederim. Daha tanıtımın reklamını pek yapmadan başlatmaları akıl karı gelmedi bana ama yine de izlenecektir

"Dünya Güzellerim Masada" programının yayın tarihi belli oldu!

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman üçlüsünün gündemdeki son olayları yorumlayacakları, yeni adıyla "Dünya Güzellerim Masada" programının ilk bölümü yarın yayında olacak.

Yapımcılığını Bloom Medya'nın üstlendiği "Dünya Güzellerim Masada" ilk bölümüyle yarın Youtube'da!

Kız 15 dk yi kiminle yaşadı acaba bülent ablam seni de ona yönlendirelim :A :A @Carpe Diem @ozmoturk @cookies @12.Adam @Angelica @Dosi @Zeyno @Emre Ozansoy @batuhankaralar @Yakamoz-Asi @The_Erinch @offensive

keyifliydi benim hoşuma gitti. Saçma konularla deşarj ediyorlar insanı. Yazın afrika da program çekebiliriz diye bir konuşma da geçmişti. Yaparlarsa izleriz.

İzlemesi keyifli bir program olmuş. Keşke bir sezon daha çekseler eski programı, özledim.

Sen böyle yazdıysan o zaman gerçekten iyi program olmuṣ abi.
Ciddi söylüyorum, o kadar saçma sapan konuşuyorlar ki gülüyorsun.. Birde sosyal medyada olduğu için belaltı fazla vurmuşlar... Rahmeli Huysuz Virjin showu kıvamında
. Ben gerçekten beğendim, önemli olan eğlenmekse tavsiye ederim..
Kişilere karşı olacak önyargıdan arınarak izle, keyif alırsın 😁🙂

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi