'Cunning Single Lady' Uyarlamasına Yeni İsimler! Diziden Yeni Detaylar! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mehmet Korhan Fırat.jpg

Ceren Koç.jpg

Sevda Baş.jpg

'Canning Single Lady'e sürpriz isimler!

Yapımcılığını Medyapım ve No Dokuz Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Umut Kırca'nın oturacağı, başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün paylaştığı diziye Mehmet Korhan Fırat (Ekrem), Ceren Koç (Elif) ve Sevda Baş (Zeyno) dahil olu.

Henüz adı netleşmeyen dizide İlhan Şen 'Ozan', Burcu Özberk 'Leyla', Melisa Döngel 'Gülin', Burak Yörük ise 'Çınar' karakterini canlandıracak.

Bayram sonrası sete çıkacak dizinin konusu ise kısaca şöyle:
Garsonluk yapan Leyla yaşam standartının değişmesi için geçmişte mühendis Ozan'la mantık evliliği yapmıştır ancak çok büyük zorluklar çektiği bu evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Günün birinde Leyla bu şirkette işe başlar.
'Canning Single Lady' uyarlaması Haziran'da FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Senarist gizli Menajerimi Ara hayranı zaar Çınar, Gülin, Leyla diye sıralamış karakterleri. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Mehmet Korhan Fırat'ın gelmesi iyi olmuş, diziye yakışacak bir isim. Konusu da aslında ilgi çekici, şans verilir. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,526
Puanı
1,060
Oyuncuların fotoları olsaydı bari, ismen çıkaramadım. :F

Bir tek MFK'ı tanıyorum. İyi bir tercih olmuş.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
İlk 4 oyuncuya bakarsak şimdilik yaz için en iddialı dizi gibi görünüyor

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Mehmet Korhan Fırat aksiyon adamı özellikle maveradaki rölü çok yakışmış bu dizi de nasıl olacak acaba :)
Mavera'yı hiç izlemedim de Bizim Hikaye'den biliyorum orada gayet iyiydi, komedide gerçekten iyi oynuyor. :) Buradaki rolü eğer diziye aksiyon katarlarsa DEK'teki Celal gibi ya da Bizim Hikaye'deki Tufan gibi olur. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Konusu biraz Tatlı İntikam'ı anımsattı ama kadrosu iyi görünüyor, favori parlağım İlhan için şans verebilirim :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Medyapım'ın Mehmet Korhan Fırat ile çalışması çok iyi. :bhr: ES Film'in dönem dizilerin kurtulmuş oldu en azından. Umarım Burak ile sahneleri olur. :bhr:

Konusu her yaz izlediğimiz rom-com dizileri gibi geldi, ama ben umutluyum bu diziden. Medyapım iyi bir şekilde uyarlayacaktır diziyi. Cam Tavanlar, Ada Masalı ile birlikte bu yazın en çok izlenen işi olabilir. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Tabi ki şans vereceksin. :A
Şu 1 buçuk saat önce attığın mesajdan sonra girince vermeye karar vermiştim zaten. :A Bu sene Baht Oyunu, Bir Ada Masalı, Cam Tavanlar ve buna şans vereceğim (Aşkın Tarifi'ne de bakmaya çalışabilirim de) bunlar yaz boyu hele bitmezse öbür sezon içinde beni idare ederler. :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy