Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'ye Sert Sözler!

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
87,964
47,990
1,061
Ankara

"Ülkemizde zamana değişime, hayata ve dünyanın gerçeklerine karşı direnmeyi çağdaşlık zanneden fosilleşmiş bir zihniyet vardır. Bugün de var." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında Ulu önder Atatürk'le ilgili sözleri de dikkat çekti.

"Posta pullarının üzerinden Atatürk'ün resmini, okullardan Atatürk'ün resmini kaldıranlar yine bunlar."

Atatürk'ün mirasını yağmalayanlar da bu çevrelerdir. Atatürk'ün resmini kaldıranlar, Atatürk'ün İş Bankası hisselerini gasp edenler de bunlardır. Posta pullarının üzerinden Atatürk'ün resmini, okullardan Atatürk'ün resmini kaldıranlar yine bunlar. Bay Kemal sen bunları bilmiyor musun? Bize unutmak istediklerimizi yeniden hatırlatmaya çalışma. Gençliğimiz bunları bilmiyor, bilmesi lazım. Hele hele Kemalistim diye geçinen gençler var ya onların bunu bilmesi lazım. Neden bu işe sahip çıkmıyorsun? Biz ülkesinde ağaç kesenlerden değil ağaç dikenlerden olduk. Ümraniye'de çöplük CHP zihniyetinde patladı, 38 vatan evladı orada öldü. Gençlerin omuz vermediği, sahip çıkmadığı bir davanın başarı şansı yoktur.

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
163,814
87,667
1,061
İstanbul

"Ülkemizde zamana değişime, hayata ve dünyanın gerçeklerine karşı direnmeyi çağdaşlık zanneden fosilleşmiş bir zihniyet vardır. Bugün de var." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında Ulu önder Atatürk'le ilgili sözleri de dikkat çekti.

"Posta pullarının üzerinden Atatürk'ün resmini, okullardan Atatürk'ün resmini kaldıranlar yine bunlar."

10 Kasım kerhaneler açık miydi bilmem diyen engin ardıç la senin perroş nişanlıymis resmen masken düştü yine :A :A @Çiğdem- @destere @cookies @vadikızı @Dosi @denizz19 @ozmoturk @dreamy @Billy Kane @Maskeli Fedai @yatutarsa @Harunnn60 @kerem @serhatt @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx @ozgur2113 @MasacRE- @DarkLegenD
Dmbp4qPWsAE7BVL.jpeg

Ekli dosyalar

vadikızı

Favori Üye
31 Mart 2012
48,051
30,632
1,060
35
Kayseri

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
62,154
10,036
1,060
Ankara

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
125,792
84,094
1,060
27
Giresun
Yine @Çiğdem- in bile doğmadığı günlerden örnek vermiş :A
@Çiğdem- olmasa sen naparsın çok merak ediyorum. :A :A
Napardim bilmem ama senin için kötü olurdu Çiğdemi aşağıladığım zamanı size pay ederdim :A
Hobi edinmiş bizle uğraşmayı bildiğin müzik dinlemek yemek yapmayı sevmek spor yapmak bildiğin bununda hobisi bu olmuş ayoll :A :A :A @serhatt

Aaa @destere sen yine her yıl ara verip biraz kurtuluyorsunuz @Harunnn60 ben kurutlamıyorumda :A :A :A

Doğu

Tecrübeli Üye
26 Ekim 2015
15,131
22,586
860
Ankara
Reis gerçekleri söylemiş. Kemalist diaspora CHP’nin Atatürk’e geçmişte her türlü itibarsızlaştırmayı uyguladığını bilse CHP’ye oy vermez. Tabi gerçeği bilip inadına CHP’ye oy veren riyakarlar da yok değil. :)