counter-strike

[E]Rcann...

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
0
Puanı
139
Mılyonlarca kışının oynadığı oyun.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Nerde...Hala en ücra internet cafede bile yaş ortalaması 12 olan veletlerce çatır çatır oynanır.GTA Vice City keza öyle.Ben de oynuyorum Vice City ama adam öldüreyim arabaya kız atayım falan diye değil.Yaşıyorum oyunu,soundtrack'teki efsane şarkıları dinliyorum (Self Control,99 kırmızı balon...), kendimi tatil havasına sokuyorum,anılarım aklıma geliyor,ağlayacak gibi oluyorum...ve yıllar sonra torunlarımla birlikte de oynuyor olacağıma eminim...Torunum olmazsa single oynarım...

• Harika
Reactions: Yakamoz-Asi

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Oynanıyor hala her yerde ama bir türlü ısınamadığım oyundur.Tercih COD serisi [:'(]

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Oynadığım tek oyun, çok seviyorum ama fazla vakit kaybettiriyor. :(

Mirage, Dust2, hastane vs. hepsi çok güzel mapler. :Z

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Nerde...Hala en ücra internet cafede bile yaş ortalaması 12 olan veletlerce çatır çatır oynanır.GTA Vice City keza öyle.Ben de oynuyorum Vice City ama adam öldüreyim arabaya kız atayım falan diye değil.Yaşıyorum oyunu,soundtrack'teki efsane şarkıları dinliyorum (Self Control,99 kırmızı balon...), kendimi tatil havasına sokuyorum,anılarım aklıma geliyor,ağlayacak gibi oluyorum...ve yıllar sonra torunlarımla birlikte de oynuyor olacağıma eminim...Torunum olmazsa single oynarım...

Yemin olsun bu yorum ben olabilirim :D 40 yilda bir olsa da hala arada GTA 5 acarim oynarim :A araba sürmesi, o müziklerle efsane oluyor.

@bazinga Neferet'in benimle bir noktada benzerligi var miydi? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
hala aradı bir girer 2-3 mm maçı atar stresimi atarım profesyonel oynadığım dönemlere geri dönemem elbette ama hala bir yerde yatıyor csgo aşkı

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yemin olsun bu yorum ben olabilirim :D 40 yilda bir olsa da hala arada GTA 5 acarim oynarim :A araba sürmesi, o müziklerle efsane oluyor.

@bazinga Neferet'in benimle bir noktada benzerligi var miydi? :A
Bu noktada varmış demek ki ama başka benzerlik yoktu bence. :A