TV Cosmo Kramer

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Jerry Seinfeld'in komşusu, Seinfeld dizisinin en çılgın karakteridir. Jerry ve diğerlerinin başını hep belaya sokar ama temiz kalbi sayesinde ona kızmak mümkün değildir. Özellikle Jerry'nin evine çat kapı girmesi ve Newman'la olan maceraları ayrı bir eğlencelidir.
Dizinin senaristlerinden olan Larry David'in gerçek hayattaki komşusundan alıntıdır zaten Larry'nin komşusunun adı da Kramer'dir ve isim hakkı için ona 1 milyon dolar ödediği bile söylenmektedir :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çocukken izlerken en komik bulduğum Seinfeld dizisindeki karakterdi.
Geçtiğimiz aylarda yeniden başladım ve yine en sevdiğim diyebilirim. Duruşu, yürüyüşü bile insanı güldürmeye yetiyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çocukken izlerken en komik bulduğum Seinfeld dizisindeki karakterdi.
Geçtiğimiz aylarda yeniden başladım ve yine en sevdiğim diyebilirim. Duruşu, yürüyüşü bile insanı güldürmeye yetiyor.
6. sezondayım ve hâlâ en sevdiğim Seinfeld karakteri.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Şöyle bir komşuyu kim istemez :A

Dün izledim bu bölümü en iyi Kramer sahnesidir :A
George'dan daha zararsız :A iyi akıl veriyor çoğu kez. Koltuklar kaç kere değişmiş :eek:

Bugün okulda uçak yolculuğundan bahsettik bol bol, bu bölümü atman hoş tesadüf :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
George'dan daha zararsız :A iyi akıl veriyor çoğu kez. Koltuklar kaç kere değişmiş :eek:

Bugün okulda uçak yolculuğundan bahsettik bol bol, bu bölümü atman hoş tesadüf :A
Zararsız mı :A Kramer'in verdiği tavsiyeler yüzünden kaç kez başları belaya girdi..
Elaine'in fotosunu çekti kartpostal için kadının başını belaya soktu. Susan'ın kulübesini yaktı bunlar sadece 4.sezonun yarısından olan şeyler :A

George'un zararı tamamen kendisine :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Zararsız mı :A Kramer'in verdiği tavsiyeler yüzünden kaç kez başları belaya girdi..
Elaine'in fotosunu çekti kartpostal için kadının başını belaya soktu. Susan'ın kulübesini yaktı bunlar sadece 4.sezonun yarısından olan şeyler :A

George'un zararı tamamen kendisine :A
Sjsjsjs daha az zararlı diyelim :A yalnız spoi kutusunu açarken sesli güldüm :A
Ya zaten hepsi full zarar veren isimler ama Kramer daha faydalı tavsiyeler verebiliyor :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sjsjsjs daha az zararlı diyelim :A yalnız spoi kutusunu açarken sesli güldüm :A
Ya zaten hepsi full zarar veren isimler ama Kramer daha faydalı tavsiyeler verebiliyor :A
Aslında her izlediğim bölümde Kramer yüzünden nasıl başları belaya giriyor edit ederim bakar bakar güleriz :A
Uçak bölümünde 20 sene önceki 240 dolar borcunu almak için George'un kredi kartını alarak uçak bileti almak istedi borçludan borcunu almak için. George delirdin mi zaten uçak biletleri 240 dolardan fazla diyince parayı alayım sonra uçaktan çıkar uçak biletini iptal ederim dedi :A
Sonra ne oldu George o zaman iki tane bilet al mil kazanırım diye şeytanlık yaptı. Bir sahne sonra Kramer uçak biletini almıştı ama kampanyalı. George naptın sen bunlar iptal edilmez diyince de öyle güzel anlattı ki ben de kampanyalı aldım demişti :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aslında her izlediğim bölümde Kramer yüzünden nasıl başları belaya giriyor edit ederim bakar bakar güleriz :A
Uçak bölümünde 20 sene önceki 240 dolar borcunu almak için George'un kredi kartını alarak uçak bileti almak istedi borçludan borcunu almak için. George delirdin mi zaten uçak biletleri 240 dolardan fazla diyince parayı alayım sonra uçaktan çıkar uçak biletini iptal ederim dedi :A
Sonra ne oldu George o zaman iki tane bilet al mil kazanırım diye şeytanlık yaptı. Bir sahne sonra Kramer uçak biletini almıştı ama kampanyalı. George naptın sen bunlar iptal edilmez diyince de öyle güzel anlattı ki ben de kampanyalı aldım demişti :A
Olur olur yap :A
Çok bahsettik ben birazdan açayım diziyi :A umarım güzel bölümler vardır :Z

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
4x22'de yine baş belası oldu :A

Arabayla park yeri arayıp bulamadıkları anda George'a engelli yerine park et zaten engelliler araba kullanamaz diye gazı verdi. Olaylar başladı :A Park yerine geri döndüklerinde engelli birisi park yeri bulamadığı için tekerlekli sandalyesiyle kaza yaptı ve George'un babasının arabasını parçaladılar bu sebeple sinirden...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
5x2

Sesi duyulmayan bir sevgilisi vardı. Sevgilisinin sesinin duyulmaması sebebiyle Jerry Seinfeld programa korsan gömleğiyle katılmak zorunda kaldı. Tabii ki programda dalga geçilince dayanamadı ve gömleğin kötü olduğunu söyledi. Hal böyle olunca Elaine gönüllüler vakfından kovuldu. George da gömlekle dalga geçince Kramer'in sevgilisi sinirlendi ve George'u itti. George da dengemi yakalayım derken ütüye sarıldı. Böylece el mankenliği işe suya düştü...
Yani Kramer bir bölümde yine 3 kişinin başını bir şekilde dolaylı da olsa yaktı :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

5x2

Sesi duyulmayan bir sevgilisi vardı. Sevgilisinin sesinin duyulmaması sebebiyle Jerry Seinfeld programa korsan gömleğiyle katılmak zorunda kaldı. Tabii ki programda dalga geçilince dayanamadı ve gömleğin kötü olduğunu söyledi. Hal böyle olunca Elaine gönüllüler vakfından kovuldu. George da gömlekle dalga geçince Kramer'in sevgilisi sinirlendi ve George'u itti. George da dengemi yakalayım derken ütüye sarıldı. Böylece el mankenliği işe suya düştü...
Yani Kramer bir bölümde yine 3 kişinin başını bir şekilde dolaylı da olsa yaktı :A
Zararsız lafımı geri aldım :A şu izlediğin bölümü yakın zamanda izlemiştim.
Bugün izlediğim bir bölümde birine daha zarar verdi :A kendi adını 3. Kişi gibi söyleyen Jimmy'e.
Ama istemeden oluyor hep :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Zararsız lafımı geri aldım :A şu izlediğin bölümü yakın zamanda izlemiştim.
Bugün izlediğim bir bölümde birine daha zarar verdi :A kendi adını 3. Kişi gibi söyleyen Jimmy'e.
Ama istemeden oluyor hep :A
Tabii ki ya bilerek yapmıyor :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yeri geldiğinde polis yeri geldiğinde doktordur Cosmo Kramer :A