Club Brugge - GALATASARAY | Şampiyonlar Ligi 1.Hafta Maçı 18.09.19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Türkiye’nin gururu Galatasaray 2019-2020 UEFA Şampiyonlar Ligi sezonunun ilk haftasında Belçika ekibi Club Brugge’ye konuk oluyor.

EEsKH9HXsAAo_yP

19.50’de Bein Sports 1’den naklen yayınlanacak mücadelede Galatasaray’ın ilk 11’i belli oldu:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Falcao'nun bulduğu tüm pozisyonları değerlendirdiği bir maç olur umarım. Manchester City vs Monaco maçındaki gibi coşsa of of. Monaco'nun kadrosuna bak yalnız. Şimdi ŞL finaline koy takımı sırıtmaz.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sezon geneli oynadığımız futbol devam ediyor ancak daha ölçülü, deplasman söz konusu olunca yine geriye düşmediğimiz iyidir. Babel o golü atacaktı...

Bu arada forumda eskiden en aktif kesim Galatasaraylılar iken artık ben hariç Galatasaraylı kimse kalmadı @Sherlock gittiğinden beri, @MasacRE ve @Maskeli Fedai yi konularda gören yok, @MEnes @Bully de asla maç konularında olmuyor, bir @DarkLegenD ikinci takımı olarak destekliyor, hepsi bu. :(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Club Brugge topu bize bırakıp ani ataklarla tehlike yaratıyor. Top daha çok bizde ama iyi atak yapamıyoruz, açamıyoruz defansı. Falcao'ya doğru düzgün top bile gelmedi. Bir de çok fazla sol tarafa sıkışıyor takım, diğer tarafı da denemek lazım. Pas hatalarını da azaltmak lazım, sürekli orta sahada pas hatası yapıp rakibe teslim ediyoruz topu, neyse ki onlar da değerlendiremedi ama hep böyle gitmez.

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sezon geneli oynadığımız futbol devam ediyor ancak daha ölçülü, deplasman söz konusu olunca yine geriye düşmediğimiz iyidir. Babel o golü atacaktı...

Bu arada forumda eskiden en aktif kesim Galatasaraylılar iken artık ben hariç Galatasaraylı kimse kalmadı @Sherlock gittiğinden beri, @MasacRE ve @Maskeli Fedai yi konularda gören yok, @MEnes @Bully de asla maç konularında olmuyor, bir @DarkLegenD ikinci takımı olarak destekliyor, hepsi bu. :(
İşte geldim buradayım :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,725
Puanı
1,060

Çünkü istediğim gerçekleşti, meydan kalmasın demiştim emreemreu'ya :A ?
20190918_195312.png

@emreemreu @bazinga @batuhankaralar @pompy @MasacRE @MEnes @S.G.A.T. @turkuazz @Yiğitt @xemrexxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

2. takım mı? :A Şu an GS > BJK > TS şeklinde bir sıralama mevcut bende. :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,241
Puanı
1,060
Diagne Galatasaray'a son dakikalarda bir sürpriz yapmasa bari. :D

1 puan iyi olur Galatasaray için deplasmanda. En azından Avrupa Ligi için 1 puan umuttur. :)

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ligdeki Galatasaray’a göre ŞL deplasmanında üçüncülük rakibinden puan almak olumlu oldu. Ancak bu kadro yapısıyla bu futbol özellikle PSG Maçı adına halen korkutuyor, yenilmek önemli değil kötü bir fark yememek önemli.

Emre Mor girdikten sonra biraz hareketlendi ama olmadı neticede... Belçikalı yayıncı kuruluş çok terbiyesizlik yaptı bu maçta, Babel karşı karşıya kalmış adamlar halen kendi takım pozisyonlarını 5.kez gösteriyor.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İki tarafın da yakaladığı birkaç iyi gol pozisyonu oldu. Direkten dönenler ve kalecilerin çıkardığı vardı, özellikle de Muslera'nın. Gününde olmasa kesin yerdik bu maç gol. Ama genel olarak dengede bir maç oldu diyebiliriz hemen hemen. Deplasmanda da beraberlik kabul edilebilir bir sonuç. Brugge ile evimizde oynayacağımız maça kadar forma girerse takım rahatlıkla yenebiliriz onları. Biz daha güçlüyüz ama iyice oturması gerek takımın tabi.

Şimdi de hangi takım bize daha çok fark atacak ona bakalım derken PSG attı golü :A

• Beğendim

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kötü oyun ama Şampiyonlar Ligi deplasmanında 1 puan iyi tabii. Brugge de aman aman bir takım değilmiş öyle, içerde hallederiz bunları.

Nzonzi ve Muslera'yı özel olarak kutluyorum..

Babel, ah Babel..

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,350
Puanı
1,061
Bizim takımı izlerken nasıl gol atacağı hakkında hiç bir düşünce oluşmuyor.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,196
Puanı
860
Puan almak iyi ama kalan maçlar kolay değil hiç inşallah kalan maçlarda iyi sonuç almayı başarırız

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Eskisi gibi foruma çok gelemediğim için maç konularında da fırsatım olmuyor... Gelip konuları coşturmak isterdim ama anca tek tük yazabiliyorum. Umarım ilerleyen maçlarda fırsatını bulup gelirim foruma, bakalım...

Bu maç için de şunu söylemek lazım. Kazanmamız gereken bir maçtı. Beraberlik benim pek istediğim bir durum değildi bu maçta. Ama maçın belirli bölümlerinde iyi oynasak da genele yaydığımızda ortada bir maçtı. Pozisyon sayıları birbirine yakın diyebiliriz. Ama özellikle Babel'in pozisyon diğerlerine oranla daha netti. Köşeye bıraksaydı çok daha iyi bir başlangıç yapmış olacaktık. Neyse yenilmemek en azından bir nebze sevindirdi.

Önümüzdeki 2 maç içerde önce PSG, sonra REAL... O maçlarda takımın koyacağı karaktere göre bu gruptaki seyrimiz netleşir. Bakalım neler yapabileceğiz. İşimiz oldukça zor ama ben umutluyum. İçerde oluşacak mükemmel atmosferle Psg olmasa bile Real'i yenme ihtimalimiz var diyorum. Ki önümüzde 10 11 gün var Psg maçına. Zaten oyunumuzda yavaş yavaş oyunda iyileşmeler gözüküyor, biraz daha form bulursak bu kaliteli ayaklarla dolu kadronun bu grupta başarılı olması imkansız değil.

• Beğendim

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ofansif olarak rezalet bi takımız organize geldiğimiz tehlikeli 1 tane atak yok takımın gol atmaya hiç niyeti yok gibi oynuyoruz yavaş boş paslar oyun beni zerre memnun etmiyor
Bu takımda gördüğüm en büyük eksik yaratıcı ofansif bir orta saha ve hızlı kanatlar dikkat ettiyseniz emre mor girince bi anda afalladilar hızlı adamlar her zaman tehlike yaratır bizde bu sezon onyekuru rodriguez gibi adamların yokluğunu arıyoruz
Yine de yenilmemekte iyidir ama bu oyun beni hiç sarmiyo imparatorun bişeyler yapması lazım al gülüm ver gülümle bitmez bu sezon 11 tane selçuk inan var sanki sahada temposuz yavaş ölü

• Beğendim
Reactions: ömer karataş