City of Angels'in İlk Başrolü Belli Oldu!

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
1,060
İki sene önce biten Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angels'in ilk başrolü belli oldu!

Fear the Walking Dead dizisiyle tanınan ve sevilen oyuncu Daniel Zovatto, bu yeni dizinin ilk başrolü oldu. Dizi Los Angeles'da geçecek.

Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angels yakında Showtime'da!

Kaynak: ranini.tv

penny-dreadful-city-of-angels-daniel-zovatto.jpg

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Penny Dreadful bitmemeliydin:T Listeme ekledim bu diziyi de hem polisiye olacakti galiba :X

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yukarıda Penny Dreadful'a laf söyleyen cahiller gördüm. :A Penny Dreadful gibi poetik, naif, dramatik, gizemli, muazzam bir sinematografiye sahip, kısacası neredeyse her unsuruyla mükemmel olan bir sanat eserine sıkıcı diyenler olmuş. Kanım dondu gerçekten...

Yarıda kalmış bir hikayedir, hızlıca finale bağladılar. Bu yüzden boşluklarla bitirdiler mis gibi senaryoyu. Niye bitirdiler onu da anlamadım gerçi. O zamanki sebebi sinir bozucuydu, senaristle ilgiliydi sanırım. Tam hatırlayamadım. Ama gerçekten hem senaryo olarak hem teknik açıdan baya üst düzey bir işti.

Bu dizi için ise fazla bilinmez var o yüzden yorum yapmak için erken. Daniel Zovatto'yu tanımam etmem ama Josh Hartnett (Ethan Chandler) 'ı da tanımazdım. Penny'de baya iyiydi. Bu oyuncu da iyi iş çıkaracaktır. Natalie Dormer için ise oldukça olumlu fikirlerim mevcut. :) Eva Green gibi bir etkisi olacaktır. Bekliyoruz bakalım.

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Fantastik değil miydi zaten? Frankestein falan vardı. :D
Fantastikti de son bölümlerde çıktı herşey. Yoksa dizinin geneli @MEnes !in dediği gibi şiirsel (edebi yönü) aşiri ağir/ağdali bi dili vardı :A O yuzden sıkıcı gelmiştir :X Ama genel hatlarıyla o dizinin kasveti aşiri hoşuma gidiyordu :X Eve Green'in kendini yalnızlaştirdiği bölümler ise şahanedir :X

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Fantastikti de son bölümlerde çıktı herşey. Yoksa dizinin geneli @MEnes !in dediği gibi şiirsel (edebi yönü) aşiri ağir/ağdali bi dili vardı :A O yuzden sıkıcı gelmiştir :X Ama genel hatlarıyla o dizinin kasveti aşiri hoşuma gidiyordu :X Eve Green'in kendini yalnızlaştirdiği bölümler ise şahanedir :X
Boş dizi demiyorum zaten Eva Green’e de laf etmem. Ama bunlar sıkıcı olduğu gerçeğini değiştirmiyor ne yazık ki. İzlediğim dizilerde seyir zevki de önemli benim için. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash