Ciner Medya Grubu Satılıyor mu?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FxTXN9aXoAYezmt

Ciner Medya Grubu satılıyor mu?

Show Tv, Show Max, Show Türk, Habertürk TV ile Bloomberg HT'nin aralarında olduğu Turgay Ciner yönetimindeki Ciner Medya Grubu'nun el değiştireceği ve bununla ilgili görüşmelerin başladığı iddia edildi.

Fakat Habertürk'ten gelen açıklamaya göre bu iddiaların doğru olmadığı belirtildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,039
Puanı
410
Kızılcık'ım transfer olur artık, iktidarla bu kadar ters düşen ceza alan diziyi yandaş şirketler yayınlamaz. Fox'a gider büyük ihtimalle çünkü diğer kanallar da iktidar yanlısı.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,883
Puanı
360
İsmi geçen yandaşlara bakarsak a haberden beter edecekler kanalı. Umarım ciner vaz geçer

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birsen Altuntaş haberle ilgili "bir süredir konuşuluyor" demiş. Show TV'den yeni dizi haberi gelmemesi, Fatih Altaylı'nın Habertürk'ten istifası falan derken doğru gibi duruyor ama umarım doğru olmadığı doğrudur.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
1,060
Haber doğru gibi. Kızılcık Şerbeti o zaman Eylül'de FOX'uma gelir. :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,059
Puanı
1,060
Birsen Altuntaş haberle ilgili "bir süredir konuşuluyor" demiş. Show TV'den yeni dizi haberi gelmemesi, Fatih Altaylı'nın Habertürk'ten istifası falan derken doğru gibi duruyor ama umarım doğru olmadığı doğrudur.

İyide emre Damlanın dizisi yayınlanacak yazın daha yeni sezon bitiyor show tv de geç geliyor haberler

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Doğru olma ihtimali olabilir çünkü haberi veren Ali Çağatay Kanal 1 den Bloomberg Ht nin ilk zamanlarına kadar grupta çalışıyordu. Büyük ihtimal grup içinde konuşulan bir dedikodu. Bir yandan da Turgay Ciner yıllardır medya işinde bilemedim satılırsa son kalede yıkılmış olur