Cinayet Süsü'nden İlk Fragman Yayınlandı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Yeni sezonun merakla beklenen filmlerinden biri olan Cinayet Süsü'nün ilk fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını TAFF Pictures'ın, yönetmenliğini Ali Atay'ın üstlendiği; başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Osman Alkaş'ın paylaştığı yapım, ülke tarihinin en gizemli cinayet vakasını kendi yöntemleriyle çözmeye çalışan beceriksiz bir cinayet büro ekibinin maceralarını konu alıyor.

Cinayet Süsü, 16 Ağustos'ta sinemalarda!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Ölümlü Dünya iyiydi bundan da ümitliyim. Binnur Kaya'yı Zengin ve Yoksul, Bu Sayılmaz gibi vasatlıklardan sonra kaliteli bir yapımda görmek güzel olacak. Kadronun geri kalanı da çok iyi. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
16 Ağustos ne ya. :T:

Nisan’da vizyona girecek demişlerdi, fragman gelmeyince ertelendiğini anlamıştım da Ağustos’ta izlenir mi bilemedim :D

Ölümlü Dünya’yı çok severek izleyen biri olarak merakla bekliyorum :Z Kadro zaten mükemmel. :Z İlk tanıtım da güzel olmuş.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Yeni sezonun merakla beklenen filmlerinden biri olan Cinayet Süsü'nün ilk fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını TAFF Pictures'ın, yönetmenliğini Ali Atay'ın üstlendiği; başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Osman Alkaş'ın paylaştığı yapım, ülke tarihinin en gizemli cinayet vakasını kendi yöntemleriyle çözmeye çalışan beceriksiz bir cinayet büro ekibinin maceralarını konu alıyor.

Cinayet Süsü, 16 Ağustos'ta sinemalarda!

Farklı bir filme benziyor. İzlerim.