Diğer Chucky - Dizi Yorumları

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1634302717549.png

Chucky

Tür:
Korku, Gizem, Gerilim
Creator: Don Mancini

Oyuncular:
Zackary Arthur
Brad Dourif
Carina Battrick

IMDb

IMDb: 7.7

Dizinin Konusu:

"Bir banliyödeki bahçe satışında eski bir Chucky bebeği ortaya çıktıktan sonra, bir dizi korkunç cinayet kasabanın ikiyüzlülüklerini ve sırlarını ortaya çıkarmaya başlayınca pastoral bir Amerikan kasabası kaosa sürüklenir." (IMDb)

Dizinin Fragmanı:

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1x1

Çocukluğumu hatırlıyorum da, hatta beni geçtim, birçok kişinin belki de çocukluğunda gerim gerim gerildiği bir film varsa, muhtemelen onlardan birisi de izlediyse Chucky'dir. Dizinin ilk bölümüne gelince, değişik bir ilk bölümdü. Dizi olarak ne kadar ileri gidebilir, onu göreceğiz. Dizide oyuncak bebeklerden sanat yapmaya çalışan, sanata ilgili olan annesini kaybetmiş Jake Wheeler'ın babasıyla birlikte yaşadığı ve 14 yaşında ortaokul okuyan, çevresi tarafından saygı gösterilmeyen biri olarak görüyoruz. Bu olayların arasında Chucky bebeği almasıyla ortaya ilginç anlar çıkıyor.

Chucky psikopat olarak geçmişe de göndermeli ortaya çıkıyor. Hele Lexy'e ders vermesi çok iyiydi tören esnasında, bebeği kukla sandılar sanırım, o sahne ilginçti. Chucky, o törenle ve Jake'in babasına karşı elektrik vermesiyle Jake için adalet dağıtmış gibi bir şey oldu. Jake için olaylar karmşık hale geldi. Amcasının evine, Junior'un evine taşındı ve sonuç olarak hareketli bölümler gelebilir. İlk bölümde çocuklar üzerinden eşcinsellik üzerinden sahnelerin olmaması daha iyi olurdu, gereksiz espriler de yapıldı. Bunu bir kenara bırakırsak, iyi bir ilk bölümdü diyebilirim.

7/10

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@The_Erinch bence Chucky efsanesini kesinlikle biliyordur. Bein Connect üzerinden izleyebilirsin diziyi. :D

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben filmlerini izledim ama dizisinden haberim yoktu; öğrendiğim iyi oldu valla :A :A :A :A
Chucky'nin de dizisi çıktı. Sen de başla diziye, ilk bölüm iyiydi diyebilirim. Chucky yine psikopata bağlıyor. Sinemada çocukken izlemişsindir belki ilk filmini, oradan hesapla gerilimini. Tabii ilk bölümde çok büyük gerilim yoktu. :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1x2

Chucky, Junior'un evindeki hizmetçiyi öldürdü, hiç tanımadığı bir kadına zarar verdi, polis de Jake'e karşı yine şüpheyle yaklaştı, Junior'a da. Lexie yine yaptı yapacağını, Jake'ten intikam almaya çalışıyor Halloween partisinde babasını taklit ederek ama Chucky öldürmeye çok yaklaşmıştı. Hareketlilik artmaya başlayacak gibi görünüyor, hele de Chucky'nin Jake'in eline bıçak tutuşturunca öyle bir şey olacak gibi.

7/10

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlk 5 bölüm.

İlk fırsatta çöktüm diziye. Chucky'nin ölüsünü, en beğenilmeyenini bile zevkle izlerim. O kadar karizmatik, o kadar inanılmaz bir karakter. 1- Chucky, 2- Annabelle bu konuda.

Aldığım notlarda tek kişilik gösterisinden bahsetmişim. İlk kez bu kadar büyük bir topluluk önünde konuştu, şov yaptı. Tabi insanlar bunu Jake'in yaptığını düşündüler ama neyse.

Chucky'nin Caroline'ı öldürmeye çalışmasına takıldım bir de. Bunca zaman çocuklardan sadece Andy'i öldürmeye çalışmıştı onda da bedenini almak için yapıyordu. Ama burada sebebi yokken öldürmeye çalıştı. Muhtemelen dikkat çekmek ve güç gösterisi sergilemek için yaptı.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Ay bu film dizisimi vardı valla bilmiyordum küçükken filmini izlerken korktuğum yorganın altına sakladığım aklıma geldi :A izlim ben bunu ya