Netflix Chilling Adventures of Sabrina - Dizi Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1. Bölüm
1X2. Bölüm
1X3. Bölüm

harika başladı dizi :)
saboşum hem insan hem cadı? bir taraftan okulda bir parlağı kovalıyor diğer taraftan cadı aleminde halaları zelda ile ve hilda ile uğraşıyor :)
zelda çok fettan bir tip sinirlendikçe kızkardeşi hildanın kafasına küreklerle vurup öldürüyor kardeşini toprağa gömüyor ama hilda çok arsız her defasında dirilip tekrar eve dönüyor :) böyle değişik fantazik bir konuya sahip :)
cadıların dini lideri şeytanmış onuda dizi sayesinde öğrendik şeytan sabrinayı ayinle tam cadı yapıp kızı kötü emellerine kurban edecekti ama saboşum muhteşem bir son hamleyle ayin öncesi imza atmayı reddetti sonra yine şeytanla arasında çekişmeler falan filan derken şeytan pes etti saboşum artık hem cadı hem insan olarak faaliyetlerine devam edecek :)
dizide sabrinanın gitttiği okulun birde oynak müdiresi var bu müdüre aynı selenadaki okul müdiresine benziyor kadın şeytanla işbirliği yapıp sabrinayı tuzağa düşürmek için her haltı deniyor :)
bu arada müdirenin ölüm sahnesi güzeldi şok ediciydi tekrar hayata döndüğünde zaten cadılaşıp zıvanadan çıkmıştı :)
dizide cadı ailesinden parlak bir oğlanda var aynı shadowdaki alec gibi bu oğlanda kızlardan değil erkeklerden hoşlaşıyor oğlanı başka bir oğlan yatağa attı güreş müreş tuttular bu sahnelerde @serhatt la @xemrexxx nin diziye başlamasına sebep olacaktır :)

neyse arada bir canım sıkıldıkça izlerim bölümleri,.. şimdilik üç bölüm yeterli :)
İlk 3 bölümü izledim bende :A :A :A

Şu Sabrinanın düşmanı olan cadı kadın şimdirik diziyi götürüyor :A :A :A Karanlık efendimi nedir müdürün kılığında Sabrinayla konusurkan korktum ayoll :eek::eek::eek: Oda şöyle yakışıklı bir erkek karakterle girmeli diziye :A :A :A

Dizi komedi üstüne kuruluymuş ama gizemi daha fazla tuhaf bir dizi :A ama ergence değil orası iyi cnm :A İlk 3 bölümde yaratıklar falanda karşımıza çıktı bakalım idare eder dizi :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa ben bu diziye bakacaktım. :A Mad Men'de ki küçük kız burada başrol olmuş. :A @destere ,
Yalnız @Çiğdem- komedi gibi demiş :( Korku dizisi değil miydi..
Komedi gibi değil zaten gizemli dizi çıktı dedim ayoll gayet iyi gizemi falan izle :A :A :A

Yorumum yukarıda @destere ama ben sana yetiştim derken sen yine izlemişsin Harunda yetişsin :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa ben bu diziye bakacaktım. :A Mad Men'de ki küçük kız burada başrol olmuş. :A @destere ,
Yalnız @Çiğdem- komedi gibi demiş :( Korku dizisi değil miydi..
sen mad men i izlemişmiydin kazulet ? :)
lanet olsun sana izlediğim kaliteli dizilere bir el atmadığın kalmıştı :)
saboşum burda mad men dekinden daha cilveli hem mad men de anne baabsına çok trip atıyordu burda kızın sinirleri alınmış durumda :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x4. Bölüm

güzel bir bölümdü bayağıda uzundu yaklaşık bir saat ..
saboşun lanetlenmiş evdeki kursu başladı orda kertenkele gibi esmer bir kız var ismini unuttum şimdi saboşuma ne işkenceler yapmayı planlamıştı ama sonunda
süt dökmüş kediye döndü esmer kız :)
sabrina ölen veletleride yanına alıp esmer kızla yanındaki yancılarına güzel bir ders verdi :)
ambrose denen oğlan hildanın yardımıyla ışınlanıp sevdiği parlakla buluştu o sıurada eve gelen cadı müdire kıl tüy ayıklayıp onlarla aynadan saboşu dikizlemeye başladı müdire resmen röntgenci çıktı ..
sabrinanın artık cadı okulundada kovalayan bir oğlanı oldu biri ölümlüler okulunda biri cadı okulunda tüm oğlanlar kızın peşinde ama kızın gönlü bende :)

dizinin korku ve fantastik kısımları biraz daha kaliteli olursa çok iyi olacak bu böyle çerez nieytine bir dizi olmuş @Çiğdem- :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x4. Bölüm

güzel bir bölümdü bayağıda uzundu yaklaşık bir saat ..
saboşun lanetlenmiş evdeki kursu başladı orda kertenkele gibi esmer bir kız var ismini unuttum şimdi saboşuma ne işkenceler yapmayı planlamıştı ama sonunda
süt dökmüş kediye döndü esmer kız :)
sabrina ölen veletleride yanına alıp esmer kızla yanındaki yancılarına güzel bir ders verdi :)
ambrose denen oğlan hildanın yardımıyla ışınlanıp sevdiği parlakla buluştu o sıurada eve gelen cadı müdire kıl tüy ayıklayıp onlarla aynadan saboşu dikizlemeye başladı müdire resmen röntgenci çıktı ..
sabrinanın artık cadı okulundada kovalayan bir oğlanı oldu biri ölümlüler okulunda biri cadı okulunda tüm oğlanlar kızın peşinde ama kızın gönlü bende :)

dizinin korku ve fantastik kısımları biraz daha kaliteli olursa çok iyi olacak bu böyle çerez nieytine bir dizi olmuş @Çiğdem- :)
Bunada sonra bakarım artık 3 bölüm izleyebildim ama iyiki bakmısım sen motora bağlayacakmıssın yoksa :A :A :A @Harunnn60 da baslasın :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060