Netflix Chilling Adventures of Sabrina - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x5. Bölüm

güzel bir bölümdü
rüya iblisi bizim saboş cadısıyla, teyzelerine kan kusturdu :)
sabrinanın topaçtan çıkardığı iblis eve musallat oldu orda uykusundayken saboşuma bin türlü eziyet yapt,ı zelda ve hildanın kabuslarıda muhteşemdi sonunda okul müdiresi iblisin yardımıyla kabuslardan kurtulan saboş teyzelerinide uyandırıp rüya iblisini örümcek ağlarına hapsetti helal olsun saboşuma :)

ben beşi izledim sen hala dördü izleyememişsin @Çiğdem- biraz hızlan :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x4. Bölüm

güzel bir bölümdü bayağıda uzundu yaklaşık bir saat ..
saboşun lanetlenmiş evdeki kursu başladı orda kertenkele gibi esmer bir kız var ismini unuttum şimdi saboşuma ne işkenceler yapmayı planlamıştı ama sonunda
süt dökmüş kediye döndü esmer kız :)
sabrina ölen veletleride yanına alıp esmer kızla yanındaki yancılarına güzel bir ders verdi :)
ambrose denen oğlan hildanın yardımıyla ışınlanıp sevdiği parlakla buluştu o sıurada eve gelen cadı müdire kıl tüy ayıklayıp onlarla aynadan saboşu dikizlemeye başladı müdire resmen röntgenci çıktı ..
sabrinanın artık cadı okulundada kovalayan bir oğlanı oldu biri ölümlüler okulunda biri cadı okulunda tüm oğlanlar kızın peşinde ama kızın gönlü bende :)

dizinin korku ve fantastik kısımları biraz daha kaliteli olursa çok iyi olacak bu böyle çerez nieytine bir dizi olmuş @Çiğdem- :)
4.Bölüm
Sabrinanın diğer cadı ecünnülerle olan orman sahneleri güzeldi ilkinde korkmadı ve siyah bir kediyi gösterdi zaten böyle dizilerde kedi olmazsa olmaz :A
İkinci orman sahnesinde Sabrina iblisin anne ve babası kılığında olan sanırım ölme sahnelerine çok kez şahit oldu :(
Üçüncü orman sahnesinde diğer cadı ecünnüleri asarak ders verdiler :A Son sahnede cadı kılıklı bir yaratık Sabrinaya saldırdı :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x5. Bölüm

güzel bir bölümdü
rüya iblisi bizim saboş cadısıyla, teyzelerine kan kusturdu :)
sabrinanın topaçtan çıkardığı iblis eve musallat oldu orda uykusundayken saboşuma bin türlü eziyet yapt,ı zelda ve hildanın kabuslarıda muhteşemdi sonunda okul müdiresi iblisin yardımıyla kabuslardan kurtulan saboş teyzelerinide uyandırıp rüya iblisini örümcek ağlarına hapsetti helal olsun saboşuma :)

ben beşi izledim sen hala dördü izleyememişsin @Çiğdem- biraz hızlan :)
Aaa dördü izledim ama benden önce gelip gitmişsin yarın görürsün artık :A :A :A

@Harunnn60 da bismillah demesini bekliyoruz ve Deredevil içinde ikinizi bekliyorum bende hala :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

@Harunnn60 da bismillah demesini bekliyoruz ve Deredevil içinde ikinizi bekliyorum bende hala :A :A :A
beş çok heyecanlı bir an önce beşe geç :)
ben daradevile başlamadımda TWD nin üçüncü bölümünü izledim bölüm güzeldi :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

beş çok heyecanlı bir an önce beşe geç :)
ben daradevile başlamadımda TWD nin üçüncü bölümünü izledim bölüm güzeldi :)
Şu diziye başlayayım dedim ama siz bırakmışsınız gibi. :A Hele bir @destere 'nin yorumu var modum düştü. :F

neyse arada bir canım sıkıldıkça izlerim bölümleri,.. şimdilik üç bölüm yeterli :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,215
Puanı
1,060
Bu dizi bence fantastik dünyanın yetiştirdiği en sağlam dizilerden..Bu türün hayranlarının büyük bir zevkle izliyeceğine eminim.. Şuan 3.Sezon 5.Bölümdeyim.. Bölümler yaklaşık 1 saatlik,doyamıyorsunuz. Çok iyi efectler ve sahneler var..Aşırı büyülü bir dünya.