Chappie Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
AcRUvmmRk2CGvgfUmmnoNUlf.jpg

Son olarak Elysium filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkan Güney Afrika doğumlu yönetmen Neill Blomkamp'ın yeni filmi Chappie'nin vizyon tarihi açıklandı.

Şu ana kadar yönettiği iki film de bilim kurgu olan yönetmenin yeni filmi de bilim kurgu türünde olacak. Film, iki kişi tarafından kaçırılan robotun hikayesini anlatıyor.

Filmin başrollerini ünlü oyuncu Hugh Jackman ve Sigourney Weaver paylaşacak.

Chappie ABD'de 27 Mart 2015 tarihinde vizyona girecek.​

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Filmin çıkmasına epey bir zaman var. :D Bakalım, fragmana göre izleyebilirim. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,827
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
District 9'ı sevmiştim, türünün en iyi örneklerindendi bence. Elysium'u izlemedim ama yorumlar kötü izlememe gerek yok gibi. Bu filmi ise izleme ihtimalim daha yüksek Hugh Jackman son dönemde favori oyuncularım arasına girmeye başladı. Yine de tepkilere göre hareket ederim çünkü bilim kurgu genelde pek sıcak yaklaşmadığım bir tür. :):)

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
District 9'ı sevmiştim, türünün en iyi örneklerindendi bence. Elysium'u izlemedim ama yorumlar kötü izlememe gerek yok gibi. Bu filmi ise izleme ihtimalim daha yüksek Hugh Jackman son dönemde favori oyuncularım arasına girmeye başladı. Yine de tepkilere göre hareket ederim çünkü bilim kurgu genelde pek sıcak yaklaşmadığım bir tür. :):)
kardeşim Elysium u izlememişsen hata etmişsin demektir bence kesinlikle ve kesinlikle izlemelisin yorumlara bakacak olursak ben iyi olupta kötü yorum yapılan çok film gördüm eğer iyi bi izleyiciyim filmden anlarım diyorsan Elysium izle derim