Ceyda ile Yeliz Bahar'ın İntikamını Alıyor (Kadın)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ecünnü olarak diyorsun ama izlesen aslında diziyi ilk savunanlardan olurdun :A Dizimiz harika bişey:X @destere bile ilk bölümü izlemiş:A Dizi heyetimiz hala ayakta anlayacağin:A
özgenin hatrı ve orjinal dizinin hatrına ilk bölümü izledim gereksiz uzatma sahneleri haricinde güzel bir dizi olmuş yani @Çiğdem- e de diziyi tavsiye ediyorum ama sakın beni çağırmasın :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
paylaştığın her sahnede şirini evire çevire dövüyorlar bu kıza niye bu kadar kinlendinki ? :)

Hasta kadına neler yaptı. Kocası onu aldatıyor sandı sırf bu Şirin yüzünden. Çocuklara neler yaptı. Çocuklar bu kadın yüzünden psikolojik zarar gördü. Dorukcuğuma dokunan eller kırılsın. İyi yaptılar.:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hasta kadına neler yaptı. Kocası onu aldatıyor sandı sırf bu Şirin yüzünden. Çocuklara neler yaptı. Çocuklar bu kadın yüzünden psikolojik zarar gördü. Dorukcuğuma dokunan eller kırılsın. İyi yaptılar.:Z
ufak kızı nasıl buldun ? orjinal dizide tıfıl kız çok daha harikaydı ..bizim tıfıl kızda başarılı ama bir japon fındığı kadar değil :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ecünnü olarak diyorsun ama izlesen aslında diziyi ilk savunanlardan olurdun :A Dizimiz harika bişey:X @destere bile ilk bölümü izlemiş:A Dizi heyetimiz hala ayakta anlayacağin:A

özgenin hatrı ve orjinal dizinin hatrına ilk bölümü izledim gereksiz uzatma sahneleri haricinde güzel bir dizi olmuş yani @Çiğdem- e de diziyi tavsiye ediyorum ama sakın beni çağırmasın :)
Aaa yok ayoll @destere i hazır kurtulmuşkan daha çekmeyin bu dizilere :A Bizi ecünnüler birbirini dövdükçe @sokak sanati bildirir onlara baksak yeter daha sürer bunların kavgası nasılsa :A :A :A