Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yok yok, çok güzel bir şey gerçekten. Senden kazandığım paraları ben de böyle dağıtacağım.
Başta deseydin ya. Bugünki reyting katkından dolayı 2000TL fazladan vereceğim. 1 hafta ara vereceğiz. İdre et paranı

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Tolstoyevski forum üyelerinden bir ilk 11 yapmamı istemişti, onu da bırakıyorum...

1. Kalecimiz @Araf, ağzı iyi laf yapacağından ötürü rakip takımın forvet oyuncularını rahatlıkla oyalayabilir ve gol yememizi önler.
  2. Defans hattımız @Sherlock, @MasacRE, @Maskeli Fedai ve @Bully... Bu ekip birbirine düşmediği sürece SİNERJİ ile alt edemeyecekleri hücum hattı yok...
  3. Orta saha @12.Adam ve @DarkLegenD, kendilerinin taktik dehalarına güvendim. Futboldan anlamaları orta sahadan doğru oyun kurmamızı sağlayacak.
  4. 10 numara adaşım @MEnes, kendisi halı sahada hep 10 numara oynar. Ayrıca kendisini buraya koymasam maç içinde olay çıkarırdı, sonra uğraş dur...
  5. Sol kanat @xdragxx, sağ kanat @Dosi ve forvette ise @Tolstoyevski... Bu üçlü birbirleri ile çok iyi anlaşıyor, bu yüzden gol yollarında bize avantaj sağlayacaklar. Ayrıca @Tolstoyevski Alman disiplini ile harmanlanmış bir kişilik, ne görev verilirse yapar...
  6. Teknik direktörümüz ise hocaların hocası @bazinga... Kendisini hem Fenerbahçe, hem de sarayın takımı Crystal Palace ile kanıtladı, taktik zekasına ve hocalığına güveniyorum.
  7. Bir de asistan menajer, yardımcı antrenör olarak @The_Erinch abiyi aldım. Kendisi bizim akıl hocamız olacak, engin tecrübelerini takıma aktaracak.
  8. Son olarak tribün liderimiz: @alperuz... Kendisi "kaos reis" sıfatıyla tribünlere gerekli isimleri seçecek ve davet edecektir, hiç karışmıyorum o işe. Her maç sınırsız çekirdek dağıtımı da yapacağız tabii ki.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@Maskeli Fedai'yi defansa koymak çok riskli hareket olmuş. Maçın ortasında rakip tarafa transfer olma ihtimali çok yüksek.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Harika olmuş
Benim ilk11'e baya yakın olmuş bu @MEnes konusunda iyi yapmışsın. Herkese burun kıvırıyordu
Defans benimki ile galiba bire bir ve benimle olan ekipte aynısı

Reactions: MEnes and Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Toplu etiketleme sanıp bu tür bazı konulara bakmıyorum maalesef.
Seni çok nadiren toplu etiketlere alan biriyim. Son zamanlarda bir tek forumdan resimlere almıştım diye hatırlıyorum pompy meselesi. (Anket oylamalarını saymazsak)
Sherlock'un benzer ilk 11'i gibiydi benimkide

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Delireceğim.

Reactions: Sherlock and Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlkay Gündoğan = DarkLegenD demişsin resmen. 🤭😉☺🥰

Reactions: Sherlock

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
@bazinga Bu takımla işimiz var bizim 🤪

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Defans hattında en çok dikkat edilmesi gereken adam @Maskeli Fedai Biranda diyarbakır karpuzunun peşine gidebilir

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@bazinga Bu takımla işimiz var bizim 🤪
Defans hattında en çok dikkat edilmesi gereken adam @Maskeli Fedai Biranda diyarbakır karpuzunun peşine gidebilir
@Araf yaaa... kısa gibi gözüken uzun diyologlarıyla forvetlerin beynini yakar çok iyi tercih @Sherlock

Size güveniyorum abi, Hainli Fedai'nin bize hainlik yapmamasını sağlayacağınızdan şüphem yok.

@Araf uzun uzun konuşur, o arada biz maçı kazanırız zaten kaşla göz arasında.